Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok! Még nincs meg...

13 éves vagyok! Még nincs meg a menstruációm, de viszont már ott vagyok hogy hamarosan meglesz! A kérdés az lenne hogy a mellem viszont kicsi, attól még megjöhet?

Figyelt kérdés
Elmondom részletesebben: az a baj hogy elég magas és sovány vagyok hát 174 centi és 49 kilogramm, és a mellem már 2 éve biztos hogy fejlődik, de elég kicsi, attól, hogy kicsi szerintetek még megjöhet a menstruáció???
2012. aug. 2. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy megjöhet.
2012. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
A mell méretnek nincs köze a menstruációhoz. 16 éves korodig nem kell aggódnod. Ha viszont addig se menstruálsz, el kéne menned orvoshoz. De addig még van időd, úgyhogy ne aggódj!
2012. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
2. vagyok Az viszont igaz, hogy tényleg sovány vagy, de ha kicsit ducibb lennél, akkor sem biztos, hogy mostanában jönne meg a menstruációd.
2012. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
eddig is köszi mindenkinek!
2012. aug. 2. 11:57
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert egyépként meg az összes olyan jel ammmi erre utal megvan kikéve ezt hogy a a mellem nem olyan nagy és kicsit soványabb vagyok!! És én úgy hallottam, de lehet hogy hülyeség. hogy aki magasabb és soványabb annak nem jön meg ilyen idős korban még! Ez szerintetek így van????????
2012. aug. 2. 12:03
 6/11 anonim ***** válasza:
még biztos fog nöni a melled. de könnyen lehet hogy angy nem lesz soha. A magas vékony lányoknak általában kis mellük van, de nem is baj szerintem aránytalan lenne hozzá nagy mell. a 174 cm-hez nagyon kevés a 49kg, ha hízol kicsit az a melleiden is meg fog látszani.
2012. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam mint te hogy vékony és elég magas nah meg kicsi mell de nekem meg jött most 24.-én és ez volt az első nekem is.De még van időd.12/L
2012. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És te hány éves voltál???
2012. aug. 3. 16:56
 9/11 anonim ***** válasza:
ha engem kérdezel akk én úgy mint most 12:D
2012. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
megfog jönni hidd el nekem ma jött meg!!és egész eddig pánikoltam hogy nem jön meg mert már az összes osztálytársamnak megjött de nekem nem jött meg!!
2012. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!