Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a behatolás/ujjazás,...

Fáj a behatolás/ujjazás, enyhe viszketés néha, kevéske folyás. Ez gomba ugye?

Figyelt kérdés

A folyásom fehér, picit van szaga de nem olyan kellemetlen, és van hogy "túrós", de néha meg nyálkás, de kb most van peteérésem szol lehet azért.


Viszont ha a hüvelyemhez hozzányúlok, éget.


Ez gomba lenne? Canesten kombit vegyek?


nődokihoz tutira nem mek csak ha nagyon muszáj, mert nem rég voltam és magánhoz járok és nem akarok megint csomó pénzt elkölteni oda... csak ha muszáj.


2009. aug. 10. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind a hüvelygomba tünete. Nekem is volt mensi előtt tünet (égés, viszketés) viszont a fehérfolyásom az szagtalan volt és nem volt túrós állagú. De azért vettem egy canesten combit (én se akarok nőgyógyászhoz menni). Megvettem és a krémmel kenem. A doboz tartalma: 1 db canesten krém, 1db aplikátor, 3db hüvelytabletta

Ha viszont nem enyhül a dolog kénytelen leszel nőgyógyászhoz menni. A canesten combi ára: 2000Ft környékén van. Ez gombás tünet, kezelni kell. 16/L

2009. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi. akkor megnyugodtam :) ma még el is ugrok a gyógyszertárba.


attól féltem, hogy a hüvelyégés az vmi más tünete :(

2009. aug. 10. 13:58
 3/10 A kérdező kommentje:

most olvastam a betegtájékoztatót a neten és ezt írja:


"hüvelytabletta és a krém alkalmazásának ideje alatt a latex anyagú fogamzásgátló eszközök (gumióvszer, pesszárium) biztonságossága csökken. Ez a hatás átmeneti és csak a kezelés időtartamára korlátozódik."


mármint ez azt jelenti, hogy könnyebben kiszakad a gumi?

2009. aug. 10. 14:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismét én, szerintem azt érti ezen, hogy könnyebben teherbe esel. Vagyis a védekező eszközök biztonsága csökken. Legalábbis én így gondolom.
2009. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mi gumit használunk, és én úgy értelmezem ,hogy akkor könnyebben kiszakadhat a gumi. mert pl ha nem szakad ki akkor nem lehet gáz.
2009. aug. 10. 14:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fellazíthatja a latex-et, nem hiszem, hogy a kiszakadásra gondol a betegtájékoztató. Egyébként hüvelyi fertőzéseknél nem ajánlatos a szex, mert feljebb terjedhet a méhszájra, méhre... és az nem túl jó, nehezebb tőle megszabadulni, vagy pedig a partner is elkaphatja, és akkor ő visszafertőzhet.
2009. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

jajj :S


na mind1, akkor nincs szex. a biztonság és egészség érdekében kibírjuk azt a pár napot.


ha vége a kezelésnek és kigyógyultam, akkor mehet a szex ugye? gumival persze...

2009. aug. 10. 15:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ugye a kezelés 3 napig tart, szerintem még pár napot esetleg 1 hetet várjatok.
2009. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várjatok egy hetet. Akkor már biztos felszívódott a gyógyszer és nem roncsolja a gumit.
2009. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

okés. én is így gondoltam :)


annyira azért nem vagyok szexmániás hogy ne bírjam ki...

2009. aug. 10. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!