Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszketés, Folyás milyen...

Viszketés, Folyás milyen krémet/kúpot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt azt vettem észre, hogy nagyon viszket a nemi szervem (külső része)... nem nagyon foglalkoztam vele de ma már a 3. napja! Anyunak is szóltam, kérdezte mitől?(...) aztán eszébe jutott, hogy strandon voltam. Szóval valószínű ott kaphattam el valamit. Ma ilyen túrószerű váladékom van de különösebb szaga nincs. Még mindig viszket(csak kívül).. Nőgyógyásznál még nem voltam. Inkább magamnak szeretném megoldani a problémát (ha lehet).. mit használjak rá?!
2011. jún. 27. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Canesten kombi. 3 hüvelytabletta van benne, meg kenőcs. Hüvelygomba. Jobbulást.
2011. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ha rám hallgatsz nem használsz canestent!az a baj vele hogy rezisztens lett sok gombatörzsre és már nem használ

viszont van egy viszonylag új készítmény gombára, a gynoxin

lágy hüvelykúp

nekem egy nőgyógyász ismerősöm ajánlotta amikor a többi készítmény nem használt

2011. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Inkább bízd nőgyógyászra, hiszen Te nem tudod megállapítani, hogy mi baj van és mi jó rá, de az orvos igen.
2011. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Mennyi idő mire elmúlik kb. ?

És a nőgyógyász ilyenkor úgy vizsgál mint egyébként, vagy van rá speciális módszer? mit csinál?

2011. jún. 27. 15:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ma voltam nőgyógyásznál ugyanezzel tettem fel egy kérdést is nézd meg úgy van írva mivel kezeljem a páromat canesten ? de a mikogal az vényköteles...:S
2011. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézesd meg dokival, de külsőleg(!) esetleg hatásos rá a Betadin fertőtlenítő is-nekem ez vált be,de tényleg mindenkinek más, nekem a Canesten még sose segített.
2011. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

tényleg mit csinálnak ha elmegyek ilyen problémával nődokihoz,hogy folyásom van?? mit csinál? félek tőle nagyon:S

nem voltam még és 20 éves vagyok..

rák szűrést nem akarok semmiféleképpen..

2011. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De mi bajod a rákszüréssel és amikor majd kisbabád lesz akkor az szörnyübb sztem több ideig tart.

A rák szürés 3 perc lehet még annyi sincs nagyon hamar megvan .

2011. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nődokihoz mész megvizsgál, kenetet vesz és azt elküldi laborba. Pár perc az egész.

Én sem értem mi a baj a rákszűréssel, szintén pár perc alatt megvan és utána tudod ,hogy semmi gond. Én évente járok. 27L

2011. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
én azt hittem,hogy fáj a rákszűrés. Mert meséltek erről..akkor ezekszerint befélemlítettek...
2011. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!