Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszketés, Folyás milyen...

Viszketés, Folyás milyen krémet/kúpot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt azt vettem észre, hogy nagyon viszket a nemi szervem (külső része)... nem nagyon foglalkoztam vele de ma már a 3. napja! Anyunak is szóltam, kérdezte mitől?(...) aztán eszébe jutott, hogy strandon voltam. Szóval valószínű ott kaphattam el valamit. Ma ilyen túrószerű váladékom van de különösebb szaga nincs. Még mindig viszket(csak kívül).. Nőgyógyásznál még nem voltam. Inkább magamnak szeretném megoldani a problémát (ha lehet).. mit használjak rá?!
2011. jún. 27. 14:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Felhívta anyu a nőgyógyászt! Valami "L" betűs krémet mondott (valami új: Larex, Lamex.. nem tudom) lementünk a gyógyszertárba és természetesen nem volt! Csak rendelésre, ezért vettünk Canesten kombit. Ha nem lesz tőle jó megpróbálom a Betadine-t is. De elvileg kedden megyek a nőgyógyászhoz. (ha nem jön meg, mert eléggé várható a menstruáció)

Köszönök mindent!


Majd írom mi vált be! :)

2011. jún. 28. 22:50
 12/13 A kérdező kommentje:

Egyébként főztünk rá kamillát (az jó a gyulladásra elvileg)

Azzal is lemostam.


Egyébként a hüvelykúpot nem használom, csak a krémet.

2011. jún. 28. 22:52
 13/13 A kérdező kommentje:
megoldódott köszönöm :)
2011. dec. 30. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!