Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik a nőgyógyásznál?

Mi történik a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Életemben először fogok menni nőgyógyászhoz, fog.gátlót íratni. Ilyenkor milyen vizsgálatokat csinál az orvos? Mellvizsgálatot is csinál?

Nagyon szégyenlős vagyok, és azt hallottam, h a férfi orvosok sokkal együttérzőbbek, óvatosabbak, mint a nők. Ez igaz? Előre is köszönöm! 18L


2012. okt. 8. 16:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Miért ne tudnák megérteni? Mint ahogyan már írtam, az empátia képessége nem "nemfüggő". Az az orvos, akinek a személyisége olyan, megérti a beteg félelmeit. Sajnos sokkal nagyobb félelmek is vannak a szégyenlősségnél, mert sokaknak nem fogamzásgátlót kell csak felírni, hanem az életét megmenteni.

Szerintem itt mindenki értelmes felnőtt ember és el tudja dönteni, hogy milyen orvoshoz kíván menni.

Nálam még tinikoromban is az volt a döntő, hogy az orvos legyen szakmailag kifogástalan, és udvarias figyelmes. Ha van, aki ódzkodik a férfi orvosoktól és megteheti, akkor menjen nőhöz, ez természetes. De azzal nem értek egyet, hogy egyetlen férfi sem értené meg a nők félelmeit.

Persze neked más a véleményed, ehhez jogod van, meggyőzni úgy sem lehet és nem is akarlak feltétlenül.

2012. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Kedves fanatikus női nőgyógyász ajánló Válaszoló! Ha a férfiak nem lehetnek jó nőgyógyászok, akkor az alábbi linken, miért ajánlják őket a Kérdezőnek?

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__35219..

Tessék!

2012. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

64%


Ilyet ki és hol irt?


"a férfiak nem lehetnek jó nőgyógyászok,"

2012. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek semmi értelme kedves előző. Bőven át lett beszélve a téma, nem gondolom, hogy tovább kellene rajta bármit rágni...vagy Te másképpen látod?
2012. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Igen csinál mellvizsgálatot is, megnézegeti és áttapogatja a melleidet is.
2012. okt. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!