Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szóval.2 hetet késett, lassan...

Szóval.2 hetet késett, lassan már 4 éve megvan. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben fogyóztam, elég durván, egy hét alatt 4 kilót fogytam, most vagyok 47,5 kiló, 170 centi. Lehet a fogyástól? Sokan ezt mondják. de a 47,5 kilómmal még most is duci vagyok tehát nem tudom. Már rég beállt, amióta először megjött, rendszeresen 28 naponta megvolt. Sose késett, nem jött előbb. Terhesség kizárva, szűz vagyok.

14/L



2012. szept. 16. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Eszednél vagy te?

47 kg 170 centihez??????

160 centihez vagyok ennyi, és még így is kórosan sovány vagyok.

Fordulj szakemberhez (pszichológus), mert baromira nem normális, ha kövérnek látod magad!

Addig meg nem lesz rendben a menzeszed, amíg nem eszel normálisan és nem lesz normális a testsúlyod.

2012. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokmindentő lehet,de Te esetedben jelenleg a drasztikus fogyástól. És örülj neki, hogy most csak két hetet késett,ha így folytatod, hamarosan nem is fog megjönni,annyira tönkretszed a szervezeted!
2012. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy a fogyástól.

A jelenlegi súlyoddal képtelen lennél teherbe esni, pláne gyereket kihordani. Így a szervezeted már nem "foglalkozik" annyira a dologgal.

Mégis hova gondolsz? Egyáltalán nem lehetsz kövér, max löttyedt. Arra meg tornázni kell (normális, sőt a te esetedben kicsit több evéssel), mert a koplalás csak ront rajta.

2012. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Korrigálok: a te esetedben nagyon sok evéssel, amíg vissza nem áll a normál súlyod, utána jöhet a kicsit több, hogy tartani is bírd ezt a súlyt.
2012. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
folyamatosan sportolok. heti 2 x 1,5 óra lovaglás, és 1x 2 óra úszás. Nem tudom...igazából mellre akarok fogyni...tudom hogy hülyén hangzik, de a hasam lapos, hozzá képest d-s mellem van és szörnyen ál....elegem van ebből.
2012. szept. 16. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

A lovaglástól max a ló izmosodik :D

Persze hogy szörnyen áll, hiszen csontkollekció vagy ekkora mellhez. Amúgy is.

Nagyon nem fogsz lefogyni belőle, hiába próbálkozol.

Inkább próbálj meg hozzá hízni, amíg normális súlyod lesz, akkor nem fogsz viccesen kinézni.

2012. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért játszol az egészségeddel? Rettenetesen sovány vagy! Anorexiás akarsz lenni???
2012. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 12:59-es vagyok. Igaza van az előttem válaszolónak! Nem a mellednek kell fogynia az alakodhoz, hanem Neked a melledhez hízni!!! 170 centivel nagyon kevés a 47,5 kiló!!!
2012. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!