Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Allergiás lennék a betétre?

Allergiás lennék a betétre?

Figyelt kérdés

Régebben tampont használtam napközben és csak itthon raktam be betétet,meg éjszakára.Akkor nem volt probléma,de most már csak betétet használok egész nap és viszket az egész.(pont a hüvelygomba miatt váltottam állandó betét használatra)

Viszont most véget ért a havim és egészen enyhültek a tüneteim.Szerintetek a betéttől van? De akkor régebben miért nem volt gond? Ti milyen fajta betétet használtok?


2012. szept. 15. 11:06
 1/4 anonim válasza:
Lehetnek illatanyagok a betéten, amik ugye irritálnak, vagy simán kidörzsöl, én mindig úgy jártam.
2012. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bírom a betétet, nekem a bőröm is kipattogzik tőle (főleg az always nagyon rossz...olyan műanyag, hogy el sem tudom mondani mennyire kellemetlen érzés viselni). Úgy érzem bepálik alatta a bőröm. Én úgy csinálom, hogy nappal tampon + vékony tisztasági betét, este pedig eü betét, a müllerben van egy fajta sajátmárkás duschesse vagy valami hasonló nevű, ami nem ilyen zacskós, műanyagos érzés.
2012. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem érzel viszketést, amikor nem használsz betétet, akkor egyértelmű, hogy a betét a ludas. Próbálj ki más fajtát.
2012. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En evekig csak betetet hasznaltam, allwayst, es sose volt tole semmi problemam. Mostanaban mar tampont es betetet is hasznalok, mikor mit, es erdekes hogy nekem is elkezdett allandoan viszketni a borom mikor epp betet van bent, es ez is allways. Azt nem ertem csak hogy hosszu evekig semmi bajom nem volt tole es kb par honapja meg alig birom elviselni meg ejszakara is, viszket es ki is pattogzik a borom.
2012. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!