Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely fertőzés vagy allergiás...

Hüvely fertőzés vagy allergiás reakció?

Figyelt kérdés
Múlt héten jött meg és illatositott kamillás tampont vettem, eddig sosem használtam, de gondoltam mivel kamillás rossz nem lehet. Hétfön jött meg és szombatra már el is múlt. Aztán este felé kezdtem érezni, hogy mintha a hüvely bemenet viszketne, de nem is kifejezetten viszket, mert nem kell vakarozni, csak egyszer kétszer érzem, meg ha odanyulok, hogy valami nem okés. Folyásom nincs, nap közben nem érzek semmit, nem viszket, csak a hüvelybemenet. Nem volt még sem hüvelygombám, sem semmilyen fertőzésem. Nem akarok mindenféle kupokat meg stbstb. használni tudatlanul. Vettem cickafark füvet, és készitettem belőle ülőfürdőt + tengeri só 20 percig. Gyanakszok arra, hogy a tampon volt a ludas, hogy illatosított. Ez segithet esetleg? Vagy mi lehet ? Mindenesetre páromnak mondtam, hogy addig ne legyünk együtt úgy, mig rendbe nem jövök. Sajnos most nincs felesleges pénz arra, hogy magán orvoshoz menjek, klinikán pedig odajár mindenki ( nem szeretném leirni kikre gondolok ) és megsem vizsgálják az embert normálisan, nem akarok még nagyobb bajt magamnak. Megköszönöm mindenkinek a normális válaszokat! 23 L
2012. szept. 12. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne is használj úgy semmit, hogy nem voltál orvosnál, mert akkor nagyobb bajt is csinálhatsz ha félrekezeled magad. Menj el dokihoz és azt használd amit ő felír!
2012. szept. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. SZTK-ban nem kell fizetni!!!
2012. szept. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Tuti, hogy allergiás reakció, a kamilla simán kiválthatja. Nem szabad a hüvelybe illatosított vackokat tenni! Ott van az o.b, ami több tíz éve a piacon van, nem véletlenül.

Vegyél ph4-es intim lemosó habot vagy Intim segítséget, hátha segít. Nekem fertőzések megelőzésére jók ezek. Amúgy az sztk-s rendelésre nyugodtan elmehetsz, rontani nem tudsz vele, de lehet, hogy ők ott okosabbak, mint mi.

2012. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. szept. 13. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!