Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet tampont használni ha...

Lehet tampont használni ha még nem jött meg?

Figyelt kérdés
pénteken mennénk éjszakai fürdőzni és valamikor most kéne megjönnie. én vasárnapra számoltam, de van amikor 2 nappal is hamarabb vagy később jön meg. arra a 2 órára nem lenne baj ha ugy tennék fel tampont ,hogy nem menstruálok? normált használnék mert az van itthon.
2012. szept. 12. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mert kiszárítja a hüvelyed és így könnyebben kapsz fertőzéseket! Csak akkor használj tampont, ha már menstruálsz!!!
2012. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha csak a fürdés idejére használnád, akkor semmi bajod nem lesz, de inkább minit vegyél!
2012. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
én is szoktam a biztonság kedvéért betenni, nem tűnt fel hogy valami bajom lett volna utána.
2012. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha eljön a péntek este és még nem jött meg, akkor semmit sem kell használnod arra a két órára. ha meg már megjött, akkor természetesen tampon és az egyéni belátásodra van bízva, h így belemész-e a vízbe egyáltalán (én egyébként soha, de mások meg igen). "üresen" nem érdemes tampont használni, mert kiszírítja a hüvelyt és a száraz tampon kivétele nem éppen kellemes dolog, mivel az a vértől megtelve, azáltal síkosítva csúszik ki olyan könnyen
2012. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!