Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik az előnyei és hátrányai a...

Mik az előnyei és hátrányai a tamponnak és a betétnek?

Figyelt kérdés
Mindegyikhez írjatok előnyöket és hátrányokat. Kíváncsi vagyok

2012. szept. 9. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit már használd a keresőt kérlek. Naponta 3 ilyen kérdés van.
2012. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A betétnek nincs hátránya, csak esetleg kényelmetlen, de a tampontól lehet fertőzés, méhszájseb és ami a legrosszabb, Toxikus Sokk Szindróma.
2012. szept. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi! Ám használtam a keresőt, sok mindent is olvastam ebben a témában, de itt külön véleményekre vagyok kíváncsi ki mit gondol, persze legyenek benne olyan dolgok is amik igazak, mint pl amit az utolsó hozzászóló is tett
2012. szept. 10. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
a betét kényelmetlen,büdös,előbb átázik,hangja is van (ha kicsomagolod meg ha bent van a bugyidban és mozogsz az a műanyag hang és ebből rájönnek a töbiek h női bajod van)esetleg melléfolyhat a vér. a tamponnál az összes megoldva,csak nála meg az hogy fel kell dugni. bár sztem nem annyira rossz az 5. feldugás után már rutinosabb lettem és sokkal jobb :) nekem inkább a kihúzás sz*rabb érzés . meg vannak példák (nálam nem) h kijukasszák a szűzhártyát. bár ebben a mai világban már nem hátrány,meg nem nézi a barátod h szűz vagy-e még.>< 13/L
2012. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!