Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magán vagy SZTK nőgyógyászhoz...

Magán vagy SZTK nőgyógyászhoz jársz? Mik az előnyei, hátrányai? Saját tapasztalat érdekelne.

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Magándokihoz(endokrinológus-nőgyógyász),de csak azért mert Pco-m van. Ha csak pl. rákszűrés miatt kéne menni akkor az sztk-ba járnék.
2012. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sztk-ba járok! Előnye az ingyenes, hátránya pedig, hogy nem annyira foglalkoznak a beteggel! Szerencsére csak rákszűrés meg tabletta felírás miatt szoktam oda járni arra meg tökéletesen megfelel! :)
2012. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, kicsit egyedi eset vagyok, mert sztkba járok ugyan, de egy ismerősömhöz, szóval pici kivételezést azért érezni vélek. Régebben is sztk-ba jártam, akkor se volt semmi gond. Nincs nagyon nagy különbség szerintem voltam magánnál is már, de nem éreztem úgy, hogy megérné.)
2012. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!