Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor nincs meg a menstruációm...

Mikor nincs meg a menstruációm eléggé viszket. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászhoz most nem nagyon tudok menni... nincsen valami házi mód ahhoz hogy ne viszkessen ennyire? :S elég borzasztó tud lenni olykor.
2009. júl. 28. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nem erre nincs házi mód ahogy te szeretnéd. erre nőgyógyász van, mert ha az ilyen fertőzéseket nem kezelik, méhszájsebed lesz, amellett hogy állati kellemetlen. menj dokihoz, ír gyógyszert és elmúlik.
2009. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valami fertőzés kezelni kéne .Mi az ,hogy nem nagyon tudsz? inkább nem nagyon akarsz szerintem. De mind1 is én gombás fertőzésre gyanakodom arra vehetsz CANESTEN KOMBI-t.Ha szerencséd van attól elmúlik ha nem akkor irány a doki.
2009. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen nekem is volt pár éve, de magától elmúlt, pár hónapig tartott. Azóta nem viszket.:)
2009. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon valószínű, hogy gomba. Akkor van így, hogy a menszesz alatt nincs probléma. Esetleg a folyásod nem változott meg esetleg állagban vagy színében?

A canesten combi egy jó tanács.

2009. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

viszket???

hát vakard meg...:D:D:D:D:D

2009. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kend be canestennel, vagy betadine kenőccsel.
2009. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a gombák és más baktériumok kedvelik a savas közeget, mnit pl a a hüvelyt is, ha minnél savasabb a szervezeted annál több lesz belölük is sajnos ez kialakulhat akkor is ha stresszes vgay vagy izgulsz nagyon..és ezeket nem birjuk nagyon befolyásolni. mikor meg van a menstruácio azért nem viszket mert a vér lugos kémhatásu amik nem kedveznek a gombáknak és baktériumoknak ezért nem érzed a tüneteit, és ezt én is tapasztaltam menstruácio elött és után
2009. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!