Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket ott lent,...

Miért viszket ott lent, amikor megvan a menstruációm?

Figyelt kérdés
Viszek, nem is kicsit , de nem mindig. Most pl. nem viszket , de az előbb igen. naponta 2x zuhanyzom ( vagy többször) , lehet a betéttől? Alwasy-t (asszem így kell írni) használok, abból is az estit (aminek szagelnyomó izéje van , meg 2 szárnya)
2010. okt. 30. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

betét anyagától, a nagyobb mennyiségű nedvességtől és a kisebb szellőzéstől..


ha máskor rendben vagy, más panaszod nincs, akkor használj a bőrödre hintőport, ha van más panasz, akkor doki

2010. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Máskor nincsen :) Köszi
2010. okt. 31. 12:32
 3/3 anonim válasza:

Szia! Én is viszkettem a betétektől, a tisztasági betétektől. A legjobban talán a Libresstől.

A nőgyógyász mondta, hogy valószínű allergiás viszketés a betét anyagára, különösen azokra amelyek műanyagosak. Kaptam rá valamilyen krémet. Sajnos már nem emlékszem a nevére. Tapasztalat alapján legkevésbé a Carefree-ktől viszketek, de javaslom, hogy próbálj ki több félét és majd meglátod, hogy neked melyik jó. ja és az illatosítottaktól is viszkedtem.

Ha nem menstruálok azóta nem használok még tisztasági betétet sem, és elsősorban pamut bugyit választok, de mindenképpen pamutbetéteset. Ha egy csipkecsoda bugyi több órát rajtam van attól is viszketek...

2010. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!