Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szedjek fel magamra...

Hogyan szedjek fel magamra több kilót? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

14/L vagyok és a lisztérzékenységem miatt elég sovány is.Csak egy éve derült ki hogy ez a bajom és ettől voltam sovány, de még mindíg elég vékony avgyok (amúgy 37kg és elég magas kb 170cm).Isszonyúan zavar főleg a strandon, és persze így még a fiúknak sem tetszem.És pesrze nem ehetek akármin t a lisztérzékenység miatt .

Szóval mégis ha lehet akkor hogyan hízzak??


2009. júl. 28. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is sportolj. Másodszor rengeteg kaja van amiben nicns liszt, én nem vagyok lisztérzékeny, de évek óta minimális lisztet eszem csak. Húsok, rizs, krumpli, tojás, stb ezeknek millió kombinációja van. Azért nem hízol mert keveset eszel, ez ilyen egyszerű. Ha sportolsz lesz étvágyad és a szervezeted nem zsírba fogja tolni a kaját sem, hanem az izmokba, sokkal jobban jársz.
2009. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
őő csokit ehetsz?:) tömj azt, sokat főleg este.. midnig cappyt meg ilyeneket igyál, sokat abban is van kcal.:D nemtudom egészséges e, de ha sok kalóriát viszlel be, ugy tudsz csak hízni.. amugy ez nagyon kóros már. beszélj anyuddal, ő i s látja a problémát és menjetek el házidokihoz. lehet ír egy étvágynövelőt is és segít, mert a te problémád összetettebb..:) sok szrencsét!
2009. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz, anya is tudja mivan: D minden amiatt van h későn derült ki h van ez a betegségem :S
2009. aug. 11. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Híztál azóta? állítólag 1 év alatt regenerálódnak a bélbolyhok. Lehet, hogy azért nem híztál előbb? Én is sovány vagyok, de nagyon bízom benne, ha kiderül a lisztrérzékenység és diétázok, utána tudok majd hízni.
2010. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nem valami sokat, jobb lett a helyzet de nem ártana nekem még legalább 4-5 kg.
2010. aug. 19. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen be fogsz állni az ideális súlyra, mert még csak 1 év telt el, tulajdonképp mostanra kellett rendbejönnie a bélbolyhaidnak. Mostantól valószínű jobban tudod hasznosítani a bevitt táplálékot, így szerintem minden erőlködés nélkül hízni fogsz. Megpróbálhatsz egy kis hízókúrával is, de lehet hogy fölösleges. Arra azért ügyelj, hogy egyél rendesen és szerintem nem lesz semmi baj.

És kérlek írd meg, ha így történik, én is nagyon bízom benne, hogy hízni fogok, de én még csak az elején vagyok ennek az egésznek.

2010. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

...illetve ha jól értem, 2 év telt el...

Istenem, én 2 év múlva már 34 leszek:( És nagyon örülnék én is 4-5 plusz kilónak. De nekem nem vették észre, mi a bajom. Most is csak én találtam ki, de elég valószínű.

2010. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!