Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok, és...

10 hetes terhes vagyok, és már négy kg-ot híztam 5 hét alatt. Ez baj lehet? Egy nap 3szor eszem, gyümölcsöt is fogyasztok. Mit tehetek még, hogy ne túl sokat szedjek magamra? Ja és nem vagyok kívános!

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Akik soványan lesznek terhesek azok az első pár hónapban iszonyú sokat szoktak hízni
2010. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez igy van.Én is 47 kg-mal kezdtem és már feljött 7kg!!!Pedig nagyon figyelek az étrendemre, és nem is vagyok kivános.Semmi nasi, semmi édesség.És mégis.Már beletörődtem, nem "zabálok", de enni kell a baba miatt.Majd ha kibujik a manóm, akkor leadom a kilókat.De most ő a fontos.
2010. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy most járok a 18. hétben.Ne idegeskedj most ezen, ha odafigyelsz magadra és mégis jönnek a kilók akkor csak magadat bosszantod.

Boldog Babavárást!

2010. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi simán le fognak menni a kilók :)
2010. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez érdekes én 8szor eszem egy nap és nem hízok. alkati kérdés és máshogy reagál a gyerekre a szervezet. ennyi
2010. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 8 hetes vagyok és 2,5 kg-t híztam eddig,Viszont nem lett jó a pajzsmirigyes vérévtelem,igy valószínű,hogy az is rátesz egy lapáttal.Pénteken megyek vele orvoshoz,mert ezt be kell állítani gyógyszerekkel.Hogy a kisbaba ne örökölje stb.

Ha még nem nézetted meg a pajzsmirigyed,akkor következő vérévteles papírra írasd rá azt is.Egy próbát megér,már a pici érdekében is.

2010. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,megnyugtattatok,bár sajnos alapból nem nádszál karcsún kezdtem a terhességem,amugy is volt némi fölösleg rajtam.

Köszi,a pajzsmirigy jó ötlet majd nem felejtem el mondani.

2010. febr. 23. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!