Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba. Miért jön állandó...

Hüvelygomba. Miért jön állandóan vissza?

Figyelt kérdés
Júniusba elmentem nőgyógyhoz,kaptam rá pimafucort krémet, gyógyszertárilag előállított hüvelygolyót (10 db), meg egy szájon át bevedendő gyógyszert, ami gombás fertőzésekre jó (2 db). Na ez szépen elmúlt, aztán alig 1 hónap telt el, és ismételten visszajött a gomba. Akkor a doki felírt pimafucin kúpot (6 db-os) és pimafucort krémet. Elmúlt..és megint érzem, hogy visszajött. Mi a francért nemtudok tőle szabadulni? nem értem..miért nem tudnak egy olyan gyógyszert felírni, ami elmulasztja? szexuális életet nem élek. valaki tudna ajánlani valami jó gyógyszert? 18/L
2012. aug. 24. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
egy hüvelygombához nagyon nem szükséges nemi élet... akár egy wc-n összeszedheti az ember, nekem is először 15 évesen volt és akkor még csak barátom sem volt soha, nemhogy nemi életem..
2012. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy a tanga a felelős.
2012. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A műszálas tangát felejtsd el örökre!!! Az immunrendszered rendben van?
2012. aug. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

A szegedi női klinikán pont most folyik egy ezzel kapcsolatos kutatás, én is most olvastam róla. Nagyon érdekes, hátha segíthet megoldani a visszatérő problémádat.

[link]

[link]

2012. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!