Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges-e, hogy a hüvelygom...

Lehetséges-e, hogy a hüvelygomba valahol mélyen állandóan ott van és úgy újul ki?

Figyelt kérdés
Pár éve elkaptam egy nemi herpeszt, ami úgy legyengített, hogy azóta nincs rendben a hüvelyflórám és egy évig havonta kellett orvoshoz járnom hüvelygombával. Még mindig van, hogy diszkomfort érzetem van. Ilyenkor elmegyek az orvoshoz, mert nem akarok magamnak gondot és tényleg van fertőzésem. De volt már, hogy nem állapított meg semmit ugyanilyen érzéssel. Nincsenek komoly tüneteim, de néha büdösebb a folyásom például, vagy színesebb. De semmi durván égető/viszkető érzés. Ez is gomba? Lehet, hogy valahol belül megtelepedett és nem lehet kiírtani?

2012. ápr. 16. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a szervezeted sav-bázis egyensúlya elbillen savas irányba akkor aktiválódnak a gombák. Kerüld a savas dolgokat és az édességet. Élőflórás joghurtba mártott tampon segít helyreállítani a hüvelyflórát.
2012. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A szegedi női klinikán pont most folyik egy ezzel kapcsolatos kutatás, én is most olvastam róla. Nagyon érdekes, hátha segíthet megoldani a visszatérő problémádat.

[link]

[link]

2012. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!