Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba. Miért jön állandó...

Hüvelygomba. Miért jön állandóan vissza?

Figyelt kérdés
Júniusba elmentem nőgyógyhoz,kaptam rá pimafucort krémet, gyógyszertárilag előállított hüvelygolyót (10 db), meg egy szájon át bevedendő gyógyszert, ami gombás fertőzésekre jó (2 db). Na ez szépen elmúlt, aztán alig 1 hónap telt el, és ismételten visszajött a gomba. Akkor a doki felírt pimafucin kúpot (6 db-os) és pimafucort krémet. Elmúlt..és megint érzem, hogy visszajött. Mi a francért nemtudok tőle szabadulni? nem értem..miért nem tudnak egy olyan gyógyszert felírni, ami elmulasztja? szexuális életet nem élek. valaki tudna ajánlani valami jó gyógyszert? 18/L
2012. aug. 24. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De fogamzásgátlót szedsz? Szerintem érdemes lenne valami candida tesztet csináltatni, mert lehet diétáznod is kéne akkor.
2012. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tisztálkodó szerek alapos fertőtlenítése is szükséges. Ha kádad van, minden használat után alaposan tisztítsd ki, és minden alkalomhoz tiszta törölközőt használj.
2012. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Sokat segít, ha nem hordasz tangát, és a bugyijaidat 60 fokon mosod. Valamint ha minden kakilás után megmosakodsz.

Nem szabad, hogy visszajöjjön, ha betartod ezeket az óvintézkedéseket.

A törölköződet is 60-on mosd.

2012. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Milyen alsónemüt használsz? tangát, franciát, normált? szorosat? műszállast vagy pamutot?


Nekem legelőször egy szoros műszálas feszes női boxertől jött elő a gomba.

2012. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja és gyógyszertárból vettem egy pezsgőtablettát, amit feloldottam vízben, majd irrigátorba töltöttem és irrigáltam. hamar el is múlt és 2 éve nem gombásodtam már be.
2012. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na, igen, az is fontos, hogy pamut legyen. De a műszálasokat nem is lehet 60 fokon mosni, szóval az eleve kiesett.
2012. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanezzel a problémával küzdöttem mint Te, nekem is állandóan visszajött. majdnem 1 évig szenvedtem vele, amikor egy kedves patikus ajánlotta nekem a Protexin Gynophilus hüvelykapszulát. Miután elmúlt a hüvelygombám, utána használtam ezt a kúpot és (lekopogom) azóta nem jött vissza, ennek már vagy 2 éve:) próbáld ki, én istenítem ezt a kúpot:D csodát művelt velem:)
2012. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

Kedves kérdező!

Elolvastam a kommenteket és akkor elmondanám a kérdésedre a választ.Azért tér vissza mindig a hüvelygombád,mert a partnered nem kezeli magát szinkronban veled.Olyan ez,mint a ping pong játék,folyton vissza adja neked,mert nincs kikezelve.

A legjobb megoldás,ha mindketten kikúráljátok Pevaryl krémmel.

Fel nem foghatom,hogy a mai napig ezt nem közlik a lányokkal az orvosok!

2012. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

A válaszom, a válaszodra..az utolsó sorban írtam, hogy "szexuális életet nem élek"..még nem is éltem szóval..De azért köszönöm, hogy erre is felhívtad a figyelmem, jó idő múlva ez hasznos tanács lesz!:)

2012. aug. 24. 22:17
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót. Egyébként franciabugyit szoktam legtöbbször hordani, néha tangát is. Francia pamut, tanga műszálas. A törcsiket 60 fokon mosom, meg a fehérneműket is. és a nagydolog utána is mindig megmosakszom. És mégis!
2012. aug. 24. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!