Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz után nemi életet...

Abortusz után nemi életet csak a fertőzésveszély elkerülése miatt nem lehet élni?

Figyelt kérdés

(Nem mennék bele a műtéti beavatkozás okaiba, ha lehet)

6 hétig nem lehet nemi életet élni, de nem tudom, h ide csak a hüvelyi közösülésből származó fertőzésveszély tartozik, vagy gondot okozhat az alhasi izomzat orgazmus alatti sorozatos összehúzódása

(vagyis az orgazmust is kerülni kell ilyenkor, vagy csak a közösülést?)


Kérem a rosszmájú embereket, ne írjanak nem idevágó megjegyzéseket. Aki nem segíteni szeretne az kérem ne írjon ide

(nőgyógyászt nem kérdeztem - nagyon kellemetlen lenne erről beszélni vele, azért írtam ide a kérdésem, hátha tud vki segíteni)


2012. aug. 23. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a nőgyógyászt kéne kérdezni. Hidd el, neki semmi sem kellemetlen. Amennyire én tudom, az méhizomzat gyengesége, sérülése a legjobban rettegett következmény, így szerintem az izomfeszültséggel járó orgazmus is ide tartozik. Persze én csak egy tudatlan belgyógyász vagyok, de mégis.
2012. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzésveszély miatt, szerintem más módon elérhetsz orgazmust. (persze attól is függ, hogy mikor volt, mert ha 1-2 napja, akkor azt gondolom, hogy fokozhatja a vérzést, de nem vagyok biztos benne)
2012. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kivárnám a 6 hetet, az a biztos. Történt egy elég durva beavatkozás a méhedben. Lehet, hogy nem okozna semmit, ha egy hónap után már pettingeltek, de lehet, hogy igen. Picit tedd magatokat takarékra, vagy csak te elégítsd ki a párod.
2012. aug. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem az orvosom 3 hetet mondott :/... mondjuk nekem missed ab-volt, de ez technikailag ugyanaz, mint az abortusz.

Inkább vigyázz magadra, nekem szerencsére nem lett semmi maradandó problémám és hamar teherbe is estem utána, ami már Istennekhála problémamentes terhesség volt.

2012. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
jaj és én az orvostudakozo.hu-n szoktam feltenni a kérdéseimt Dr. Hamvas Ferencnek, nagyon kedves és segítőkész. Mihamarabbi felépülést a testednek és a lelkednek is.
2012. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 24. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!