Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betétet használjak...

Milyen betétet használjak ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Mindig amikor megvan leülök felállok (főleg iskolában) azonnal átázik és mindig félek.Mikor boltban kerestem betétet akkor olyan kicsi volt mindegyik. Valaki segítene,milyen betétet használjak(Always nem vált be)?És még annyi,hogy óránként kell cserélni vagy sem?
2012. aug. 11. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Beétét és tampon kombo vagy éjszakai betétet javaslom.. :)Ha kell óránként is cserélhetsz,de általában 2-3órát ki kellene birni. Nekem a Naturella jött be,de mindenki más...
2012. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az ilyet próbáltad már? [link]

Ez nagyon jó, nagy és jól szívja magát. Ha suliidőbe jön meg, minden szünetbe cseréld, úgy a biztonságos.

Egy plusz tipp még: én ilyenkor, amikor megjön c-vitamint szoktam szedni, napi 1 szemet, ezt a fajtát: [link]

És ettől nekem kevesebb folyik és hamarabb is elmúlik. :) A háziorvosom mondta hogy próbáljam ki, és nekem tényleg használ. Próbáld ki, ártani nem ártasz vele, és lehet hogy tényleg hatni fog

2012. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem a Libresse és az Always jól beváliik akár 4 órán keresztül ;)
2012. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Always night és super plus ami bevált de most megutáltam a betétet ahogy van így ob normál tampont használok :)
2012. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Libresse-t ajánlom, engem az Always kidörzsölt.
2012. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!