Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a hajamra...

Mit használjak a hajamra ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A hajam töve nagyon gyorsan zsírosodik,ami azt jelenti,hogyha megmosom vasárnap este,már hétfő este látszódik,illetve kedd reggelre tényleg zsíros lesz.Ezen kivűl korpás is a hajam,nagyon viszket.Viszont a sok hajvasalástól a hajvégek nagyon töredezettek,szárazak,és fénytelen az egész hajam.

Mit kéne használnom,hogy végre selymes,finom tapintású legyen a hajam,és a korpa,illetve a zsír is eltünjön?


2009. jún. 28. 14:37
 1/2 anonim válasza:
Hát... nekem is volt idő, amikor kicsit ilyen volt a hajam. A hajvasalásról szerintem nem kellene lemondanod, de a hajlakkokat, vagy zseléket felejtsd el, ahogy a balzsamokat is. Nekem a Dove vagy a Garnier samponok beváltak. Ráadásul hajmosás után öblítsd le egy kis ecetes vízzel. Az hat. Még citromlevet is használhatsz a hajadra, de ne gyakran és csak keveset. Az a zsírosodást eltünteti.
2009. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a hajtöved azért zsírosodik olyan gyorsan, mert talán a hajvégedre való balzsamokat, pakolásokat oda teszed, vagy nem öblíted le rendesen. Nekem ilyenkor szokott gyorsan zsíros lenni... Nem lehetséges ez?
2009. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!