Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a hajamra?

Mit használjak a hajamra?

Figyelt kérdés
Nekem az ilyen kócos, bozontos haj áll jól, de nem tudom rendesen belőni. A hajlakktól száraz és merev lesz, a zselétől meg úgy néz ki mint vizes lenne. Mégis mit használjak rá? 18/F
2011. okt. 2. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én hajhabot vagy valamilyen lágyabb waxot ajánlanék.


De ez persze attól is függ milyen típusú a hajad. Ha zsírosodásra hajlamos akkor a waxxal vigyázz, mert az a zsíros hajat méginkább zsírosítja, viszont ismerősöm száraz hajával csodákat művel. :)


Hajhabból ha egy keveset elkensz rajta és összekócolod, az tartja a frizut, és nem lesz tőle olyan kemény mint a lakktól.


Egyébként pedig vannak még ilyen fixáló sprayk, amiket rá kell fújni a hajra, és úgy alakítani a sérót. :D Ilyet még nem használtam, de ki kell kísérletezned a te hajadnál mi válik be.


23/L

2011. okt. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem köszi!
2011. okt. 6. 08:49
 3/3 anonim válasza:

természetes alapanyagú hajsampont keresgélve kipróbáltam, hogy szappannal mosok hajat.


nos, oly sprőd lett, hogy pont, mint egy szénaboglya, úgy nézett ki.


megpróbálhatnád, ha van kedved, hátha pont ilyet szeretnél...

ha nem jön be, legfeljebb mégegyszer megmosod samponnal.

nos?

2011. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!