Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszakára tampon vagy betét?

Éjszakára tampon vagy betét?

Figyelt kérdés
Igazából amióta megszoktam a tampont, egyszerűen elképzelhetetlen az, hogy visszatérjek a betétre, de a tampont meg ugyebár 3-4 óránál tovább nem ajánlatos bent hagyni... Éjszakára tényleg jobb lenne a betét? Ti hogy oldjátok meg?
2012. júl. 26. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
en mindig tampont hasznalok még este is:D sztem nyugodtan semmi bajod nem lesz tole :D 14/L
2012. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én alapból nem vagyok tamponos, sokszor volt már bajom tőle, hogy viszkettem stb.

éjszakára a betétet ajánlom, sokkal jobb, nyugodtan tudsz aludni, és nem kelsz arra h esetleg szivárogsz a tampon mellett.


nekem a naturella betétek a "kedvencek" kényelmesek és puhák :)


19/L

2012. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából amióta fog.gátlót szedek, olyan kevés a vérzés, hogy egy normál méretű tampon egy egész napot kibírna, ezelőtt viszont a legnagyobb, zöld ob is kb 2-3 órán át bírta... Ezért is "sajnálom" "kínozni" magam a tamponnal, néha nagyon nehéz feltuszkolni.. De a betétet meg olyan kényelmetlennek és kellemetlennek érzem :S Magamat meg koszosnak...
2012. júl. 26. 15:34
 4/11 anonim válasza:
én is tamponos vagyok mert nem érzem annyira de estére mindenkép betétet hasznélok h könnyebben kiürüljön és ne páljak be
2012. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A tampont max 8 óráig "hordhatod", tehát ha 8 órát alszol max, akkor nyugodtan. Ha többet,akkor meg kelj fel cserélni :D
2012. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én éjszakára is tampont használtam, nekem semmi bajom nem lett tőle. Ha úgy érzed, hogy kevés lenne, kombinálhatod egy vékonyabb betéttel elalvás esetére.
2012. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászok inkább a betétet javasolják éjjelre több okból is.
2012. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem betétét használj. Mivel éjszaka nem folyik ki belőlünk annyi vér. Ha a tampon nem telik meg eléggé, akkor fájni fog egy kicsit, amikor kihúzod.

Ha van még kérdésed nyugodtan írj! Ez nők között nem kényes téma! :)

2012. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkább betétet használj! Legalább éjjelre hagyd kitisztulni rendesen a hüvelyed.
2012. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Argh, ez a hüvely ki tud tisztulni szöveg, hozzád vágok egy biológia könyvet, de komolyan. Attól még tisztul, csak nem a betétbe, hanem a tamponba...
2012. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!