Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 évesen ha tampont használné...

13 évesen ha tampont használnék akkor nem veszíteném el a szüzességem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem, mivel az akkor történik, ha pénisszel behatolnak.

A szűzhártya átszakadhat, ha arra utal a kérdés.

2012. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
Te még szűz vagy 13 évesen? Jaj de ciki!
2012. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Előző vagyok. Bocsi, ez irónia akart lenni...
2012. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Addig vagy szűz, amíg egy fiú a péniszét nem dugja a puncidba.
2012. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Idézek:

A tampon is lehet tettes, azonban a tampon beillesztésekor, óvatosan felhelyezve, a szűzhártya rugalmassága miatt nem szakad el, bár eltávolításkor okozhat kellemetlenséget.


[link]

2012. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
elöfordulhat hogy átszakitja, de ha ugy is van ne aggodj miatta legalább nem fog fájni ha elöször leszel együtt fiuval. Én mrr éltem nemi életet (igaz kellemetlen is volt mindig és mindketten szüzek voltunk még na meg ezekszerint bénák is:) ) amikor kiderült nögyogyászati vizsgálat során hogy meg van még a szűzhártyám. Szoval nem is tudom pontosan mikor vesztettem el fizikálisan...
2012. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A szüzességed akkor veszted el, amikor egy fiú beledugja a péniszét a hüvelyedbe. Akár átszakad a szűzhártyád akkor, akár nem.(Bár ezelőtt még nem hallottam ilyenről)

És ha nem közösülsz senkivel akkor nem veszted el, akár átszakadt előtte, akár nem.

2012. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szűz maradsz mert a szűzhártya közepén van egy lyuk és ha mini tampont használsz akkor nem sérül meg!! ezáltal szűz maradsz ha mégis megtörténik és átszakad akkor is szűz leszel ne aggódj!!! Szóval ha megkérdezik te szűz vagy :)
2012. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legeyszereűbb szerintem,hogy ,ha nem szükséges , akkor hanyagold még a tampont! Pl.én 14 múltam ,de nem tenném fel :DDDD
2012. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 10:08-as Válaszolóval!!!
2012. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!