Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy megjöjjön a...

Mit tegyek, hogy megjöjjön a menstruációm?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogamzásgátló tablettát szedni, és ahhoz szükséges a menstruáció, mivel az első napján kell bevenni az első tablettát. Már több, mint egy hónapja várom, hogy megjöjjön, de nem akar. Terhes biztosan nem vagyok! Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 24. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Már menstruálsz, vagy még csak az elsőt várod?
2012. júl. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
-.-
2012. júl. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem állt még be és több mint 2 éve menstruálsz akkor valószinüleg hormonális probléma áll a hátterében. Az a baj hogy nögyógyász csak fogasmzásgátlót ir rá ami lehet még csak ront rajta. Meg gyógyitani nem fogja csak elfedi a problémát mivel gyógyszer mellett rendes ciklusok vannak. Viszont ha majd egyszer babát akarsz akkor ujra jön a probléma és nehezen jön össze a baba. Én is igy jártam nem is lett olyan szabad foggátlót szedtem de az orvos nem vette a fáradtságot hogy megnézze hogy mért is nincs rendes ciklusom. Söt én ugy kezdtem el szedni hogy meg sem jött, vártam kb 2 hünapot és akkor mondta az orvos akkor csak ugy kerzdjem el. Inkább egy keress fel egy endokrinológust és ö kivizsgál rendesen hogy mért nem jön meg rendesen.
2012. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Már megoldódott a problémám. (20 éves vagyok, nem kezdő. Csak gondoltam hátha van valami használható tipp.)

Endokrinológusnál pedig már voltam egyszer régebben egy másik probléma miatt és teljesen rendben volt minden.

2012. júl. 28. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!