Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy előbb megjöjjö...

Mit tegyek hogy előbb megjöjjön a menstruációm?

Figyelt kérdés
Végül is holnap lenne az ideje, de általában pár nappal később jön meg. De azért kéne holnap, legkésőbb csütörtök reggel megjöjjön, hogy szombat este el tudjak menni bulizni. Van valakinek valami jól bevált trükkje, hogy megjöjjön?
2012. máj. 8. 09:03
1 2
 1/13 Minii Vikii ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni!!! Ez majd magától fog jönni!
2012. máj. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyszer és mindenkorra meg kéne érteni, hogy mi emberek, nem tudjuk a természetet befolyásolni. Nem a menstruációnak kell alkalmazkodni hozzád, hanem Neked a menstruációhoz.
2012. máj. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a menstruációd nem veszi figyelembe, hogy te bulizni akarsz. Akkor jön meg, amikor itt az ideje.
2012. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De én hallottam valamit a cickafark teáról, csak nem tudom hogy előbb jön meg tőle vagy éppen hogy később. :) Azzal nagy bajt nem tudok csinálni, amúgy csak ilyen természetes dolgokra gondoltam, pl. a C vitaminról is hallottam hogy az késlelteti.
2012. máj. 8. 09:11
 5/13 anonim ***** válasza:
A cickafark teától nem fog előbb megjönni. AZ azoknak való, akiknek rendszertelen a ciklusok, és annak beállítja.
2012. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A cickafark teát azok isszák, akiknek nem rendszeres, vagy szabálytalan a ciklusuk. Ahhoz, hogy érjen valamit legalább fél éven keresztül fogyasztani kell. Most hiába erőlködnél az ivásával, nem csinálna semmit. Trükk meg nincs, hogy megjöjjön, ez van.
2012. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha csütörtökön megjön, hogy múlik el szombat estére?
2012. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem múlik el szombatra, de az első nap fáj a hasam, a második nap még elég sok "jön", és harmadik napra már alig van valami. És akkor már nem gáz ha elmegyek bulizni, nem kell végig ezen aggódnom. :)
2012. máj. 8. 14:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz úgy bulizni, hogy megvan? :D Ezt én nem értem csak?
2012. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy forró fürdő hamarabb meghozhatja. És én értem, hogy miért nem mennél a első két napon buliba, de a hasfásra ott egy görcsoldó, a sok vérzésre meg a gyakori tampon/betét csere.
2012. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!