Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal mehetek medencézni...

Tamponnal mehetek medencézni a barátaimhoz? Tuti nem lesz véres a medence? Tudom hogy hülye kérdés de félek, mert ha véres lesz a víz az nagyon ciki

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Inkább hagyd ki a fürdést.
2012. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért?
2012. jún. 24. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Hátha nem sikerül rendesen feltenni, és szivároghat a vér. De úgyis ettől félsz. Meg ilyenkor nagyobb a fertőzésveszély, mert nyitva van a méhszájad. Első voltam.
2012. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi,akkor lehet kihagyom!
2012. jún. 24. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Sokszor úsztam vagy fürödtem medencében tamponnal, és soha semmi gond nem volt. Egyébként ha tampon nélkül próbálkoznál is, az a pici vér nem látszana annyi vízben, ha kiszivárogna se (persze ha világos színű a fürdőruhád, azon látszana). Szerintem fürödj tamponnal nyugodtan, nem kell túlparázni. (Persze előtte-utána csere stb., biztos tudod jól.)
2012. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Idöben csereld, es ha nem ez az elso alkalom es nem vagy szuz, akkor hasznalj nagyobb meretet, foleg ha eros a verzes.
2012. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:) voltam fürdeni és nem volt semmi gond :)
2012. jún. 24. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!