Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még mindig nem jött meg és ez...

Még mindig nem jött meg és ez már gáz?

Figyelt kérdés
19/L vagyok és elmentem nőgyógyászhoz múlt héten és ő azt mondta hogy várjak 1 hónapot és addig meg kell jelenni-e. De még mindig nem jött meg a menstruációm és már az osztályból mindenkinek van csak nekem nem és én ezt gáznap érzeem :///

2012. máj. 28. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Gáznak NEM gáz! viszont ilyen idősen már tényleg meg kellett volna jönnie. A nőgyógyász mit csinált? megvizsgált és annyit mondott várj egy hónapot? ezt mind?


hüvelyi ultrahnagot csinált és utána állpította meg, hogy meg fog jönni? csak van oka,hogy ezt mondta...mindensetre ha eltelt az 1 hónap és nem jött meg,akkor keress fel egy másik nőgyógyászt, aki lehet tovább küldd a megfelelő helyre.

2012. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mennyire vagy vékony?
2012. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
19 évesen jó, hogy menstruálnod kéne. De nem gáz, hogy nem jött meg, hanem baj van az egészségeddel. Hülye nőgyógyászt fogtál ki. Mire várj még 19 évesen?
2012. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Menj egy normális nőgyógyászhoz, aki rendesen meg is vizsgál. Előző voltam.
2012. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írják, gáznak nem gáz, de tényleg meg kellett volna már jönnie.
2012. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg elírtad a korodat mert ha ez igaz akkor hogy hogy nem mentél el hamarabb nőgyógyászhoz? Ennyire h*lye nem lehetsz...
2012. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mert vártam-vártam és nem jött meg és már 19 évesen eléggé nagy volt rajtam a nyomás hogy még mindig nem jottmeg...

Es az előzőekhez:maJ.D eltelik az egy hónap elmegyek másik nőgyógyász..

2012. máj. 28. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress meg egy másik nődokit de szerintem is már réges rég elkellett volna menned egy dokihoz! Ez kb olyan mint mikor a barátnőmnek a 4hete elhalt terhességre azt mondta minden rendben de ha vérzik vagy görcsöl jöjjön vissza! én a helyedben már pár éve elmentem volna dokihoz! Lehet hormonprobléma! Vizsgáltasd ki magad!
2012. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!