Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet azért mert sokat...

Ez lehet azért mert sokat ittam? 12 éves vagyok és fél éve van meg. Tegnap jött meg de akkor elmentem egy buliba ahol vagy 10 sört megittunk és ma nyoma sincs a mensinek. Ez lehet az alkohol miatt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát anyukádat feljelenteném a Gyámügynél kiskorú veszélyeztetéséért, hogy 12 éves létedre enged sörözni.
2012. máj. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem anyát kéne megszivatni hanem engem...
2012. máj. 28. 09:30
 3/10 anonim ***** válasza:
De az, hogy Te buliba jársz és sörözöl, anyukád hibája. Nem Te neveled őt, hanem ő Téged. Te vagy a kiskorú. Első voltam.
2012. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jó lenne még egy pár évet várnod ezzel a ivászattal,mert tönkre teszed a hormonrendszeredet.Még csak most jött meg nem rég és ez miatt sajnos felborulhat az egész.Ha így fojtatod ki is maradhat éveket.És járhatsz orvosról orvosra ,ezt nem lehet teljesen rendbe hozni utána sem.
2012. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

12 évesen lány létedre 10 sör??? Szerintem te is tudod, hogy ez így nem jó, nem helyes. Még fiúnak sem, nem még lánynak... Főleg ennyi idősen, gyerekként. Később amúgy majd magad is belátod, hogy ami a mai fejeddel "menő", az később szégyellnivaló lesz.

és igen... A szüleid felelőtlenek, ha tudnak erről, hogy hova jársz és mit csinálsz, de van egy gyanúm, hogy fogalmuk sincs, mert hazudsz nekik.

De a kérdésed nem ez volt...


A válasz: Én úgy tudom, hogy az alkohol (nagy mennyiségben) képes befolyásolni a menstruációt. Pl. a sok bortól előbb, jobban is megjöhet, mivel vérképző.

A sörről viszont nem hallottam semmi ilyet. Nem is annyira jellemző az, hogy egy lány/nő annyira sörös legyen, hogy ennyit igyon belőle. Nekem a sör az olyan férfias...

Később majd megtapasztalod, hogy mennyire labilis is a menstruáció. Ha kicsit zűrösebb a heted, stresszesebb, késhet napokat is vagy gyengítheti is.

Viszont te még fiatal vagy, és csak fél éve menstruálsz, lehet, hogy még nem állt be, az elején ez simán lehetséges, nekem is anno fél évig nem jött meg az első után.


Amúgy most jutott a végén az eszembe, hogy ha te már 12 évesen bulizol, iszol, akkor akár terhes is lehetsz, ha voltál fiúval.

2012. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg kamuzol ezzel a kérdéssel..
2012. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen lehetne az oka. DE, két lehetőség van: A kérdés kamu vagy ennek a kérdésnek kiírója vagy,ahol én már kifejtettem a véleményem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz.. (Abból gondolom,hogy Te vagy,mert az adatok stimmelnek és nem olyan sok gyereket látni GYIK-on aki ilyeneket ír ki.)
2012. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, elolvastam a linkelt kérdést... Elszomorító ez az egész, hogy ilyen szülők vannak. A kislány esténként iszik, a gyakorikerdesek.hu-n világosul fel. DE! Az már valamilyen szinten jó, ha a kislány tudja, hogy ez így nem annyira helyes, ha valóban ő írta azt a kérdést, amit belinkeltél.
2012. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen 10 sör? WTF? cigány vagy, vagy mi???
2012. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%

utolsó... szerintem a rasszizmus nagyobb gond magyarországon mint a kisebbség, de térjünk a tárgyra:

abban igazuk van a többieknek, hogy később megbánod. én 14 évesen ittam és voltak is belőle bajok. de ennyi idősen a mensi összevissza van, hidd el! semmi sem meglepő:)

2012. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!