Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alkohol és menstruáció. Lehet?

Alkohol és menstruáció. Lehet?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem az egyetemet. Idáig úgyszólván alig ittam alkoholt, mostanában viszont (a korábbihoz képest legalábbis) azért fogyasztok ezt-azt, ennyit-annyit (pl. egy alkalommal fél liter sör). Már a másodjára olyan gyenge a menzeszem, amilyen sosem volt. Lehet az alkoholtól?
2011. szept. 8. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Attól, hogy néha iszol egy sört...
2011. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor én iszok, nekem is gyengébb.De én sem akarom elhinni, hogy köze lenne hozzá,nem igazán tudok erre tudományos magyarázatot :D
2011. szept. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam egyszer, hogy az alkohol sietteti, a citromlé meg késlelteti a menzeszt... egyébként persze, hogy lehet rá hatással az alkohol, elvégre az a véredbe kerül, és így simán befolyásolhatja a menzeszed.
2011. szept. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!