Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért görcsölök jobban peteéré...

Miért görcsölök jobban peteéréskor, mint mikor megjön a menstruációm?

Figyelt kérdés
Egyre sűrűbben veszem észre hogy peteéréskor jobban görcsölök, mint mikor megjön a menstruációm. Mitől lehet ez és miért? Meg fehérfolyásom is elég sok, de szinte mindig. Nincs semmi más tünetem, ami arra utalna, hogy valamilyen fertőzést kaptam volna el. Nem viszket, ég, vagy fáj, egyszerűen csak több a fehérfolyásom, annál, mint ami még átlagnak mondható. Ez valami komolyabb betegségre utal, vagy ezt lehet örökölni is esetleg Édesanyától?

#menstruáció #görcs #Édesanyától
2012. jún. 10. 11:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

nem Pesten, de itt is 8000-10000közt mozog egy sima egyszerű nőgyógyászati vizsgálat magándokinál. és akkor erre jön rá, ha még utána is mennem kell, ha esetleg beteg vagyok, meg ha kell gyógyszert kiváltani, meg stb.

szóval itt is vannak árak. előjegyeztettem magam nődokihoz és 1hónap múlva mehetek is :S:S:S megvizsgálniuk meg kell, a többit meg a TBvel kell lerendeznem. hát majd lesz valami, de mostmár eléggé parázok, hogy valami nagy gond lehet :(

2012. szept. 15. 01:57
 12/14 anonim ***** válasza:
A fehérfolyás normális -
2015. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kiderült valami vizsgálaton?
2015. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sztem nincs semmi bajod -
2015. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!