Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg a menstruációm!...

Nem jött meg a menstruációm! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Mint írtam is nem jött meg a mestruációm. Terhes nem vagyok voltam orvosnál. Nagyon félek, hogy miért jött 1 hónap teljes kimaradás, alhasi fájdalom. Eleinte szédülés is volt azért gyanakodtunk terhességre. 2 hét múlva kell vissza mennem a nőgyógyászhoz de engem már meg esz az ideg. Nagyon félek, hogy valami komoly bajom lehet.

ha valakinek volt már valami hasonló akkor irja le legyen szíves


2012. jún. 5. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A ciklusodhoz képest mikor voltál orvosnál? Szedsz fogamzásgátlót? Az orvos milyen vizsgálatot végzett? (Vizelet, vér, ultrahang?) Ha eddig rendszeres volt a menzeszed, és élsz nemi életet, könnyen lehet, hogy terhes vagy, az orvosi vizsgálat ellenére, különösen, ha hamar mentél, nem végzett ultrahangos vizsgálatot, és fogamzásgátlót is szedsz. A fogamzásgátló befolyásolhatja a vizelet és a vérvizsgálat eredményét. Az ultrahang a legmegbízhatóbb, de pár hetes terhességnél nem nagyon lát semmit. Én hat hetesen voltam először, akkor 16 mm volt a petezsák. 24N
2012. jún. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Két hétre rá mentem el.nem nem szedek fogamzásgátlót most irt ki az orvos elösször. viszont azt első menstruációs napon kell be venni szóval azt nem is tudom el kezdeni. Hüvelyi ultrahang, meg vizeletben is nézték, hogy nem vagy-e terhes.Meg persze rákszűrést is végzett.
2012. jún. 6. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Terhességet hasi ultrahanggal lehet megállapítani. Mióta késik? Mikor volt a legutolsó együttléted a havibajod várt időpontja előtt?
2012. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tudom már hogy mikor volt a az utolsó együttlét. Máj 18 án kellett volna meg jönnie- Általában pontos maximum 1-2 napok késik. Többet soha
2012. jún. 7. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!