Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap jött meg elsőnek a...

Tegnap jött meg elsőnek a menstruációm és most nagyon vérzek. Mivel lehet csillapítani?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Csillapítani sajnos nem lehet.
2012. máj. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát most nem nagyon tudsz vele mit csinálni hogy kevesebb legyen!Annyi hogy esetleg nappalra is éjszakai betétet teszel be!És remEnykedj,hogy holnap amikor már suli nem lessz ilyen erős!:S Egyébként nekem is nagyon erős,volt olyan nap amikor 1-2óránként cseréltem az alwys éjszakai betétet,mert nagyon erős volt!:///////KITARTÀST!
2012. máj. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi:/
2012. máj. 6. 08:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel első alkalom, lehet, hogy neked tűnik nagyon soknak:) Valójában az átlagos nő kb félcsészényi vért veszít egy menzesz során. Ez egyáltalán nem sok.

Tudom, nehéz ezzel az egésszel megbarátkozni, én annyit javaslok neked, hogy cserélj gyakran betétet és szervezz egy-két nagyon vidám, jó programot magadnak, ami eltereli a figyelmedet.

2012. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi:))
2012. máj. 6. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is csak neked tűnik soknak, mert első. majd hozzászoksz:) egy periódus alatt kb. 80-100 ml megy el, de nálad még kialakulóban van, úgyhogy változhat.
2012. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!