Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Daganat lehet a hüvelyemben?

Daganat lehet a hüvelyemben?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászhoz nem merek el menni. Nem tudom mi az ott bent, kb 10 centi mélyen van, és elég nagy lehet. A menstruáció során nem okoz gondot, nem tömíti el a hüvelyt. Nem is fáj, nemrég vettem észre a kezemmel. Mi lehet az? Féljek? Tudna valaki segíteni?
2012. máj. 23. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Kitapintsam az endoszkópommal?
2012. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom hány éves lehetsz, szerintem még tini, és most fedezted fel a méhszájadat:-)

2012. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a méhszájadat tapintottad ki? Az kb 10-12 cm mélyen van. Ilyen kerek: [link]
2012. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Fuh, én meg azt hittem baj van... :D
2012. máj. 23. 16:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a méhszájad érezted. Hány éves vagy?
2012. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Nőgyógyásztól ne félj, előbb utóbb úgyis el kell menned majd. Addig keress egy megbízható női orvost, aki elött nem annyira kínos a vetkőzés és terpesztés mint egy idegen férfi elött. És feltehetőleg empatikusabb is hiszen ő is nő aki már átélhette ugyanazokat a gondokat amiket te most.
2012. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokan írták már itt, hogy a női nőgyógyász sokkal durvábban bánt velük mint a férfi, mert pl. ha a női orvost nem viseli meg a menstruáció, akkor azt hiszi, a betegei is könnyen viselik. Szóval nem a nemén múlik, hogy valaki milyen orvos!!!
2012. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Nagyon félek a dokitól. Barátnőim voltak már nőgyógyásznál, és igazából ők ilyesztettek meg. Nekik nem volt valami kellemes...
2012. máj. 23. 17:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne félj, úgysem lehet elkerülni a nőgyógyászt. Előbb utóbb menni kell hozzá! pl. szülni is akarsz majd, igaz?


Szerintem is női dokit keress, nekem is az van és igazán nem túlzottan kellemetlen a vizsgálat. ..szinte "barátnő" érzésem is van vele kapcsolatban, annyira kedves és megértő.


"mert pl. ha a női orvost nem viseli meg a menstruáció, akkor azt hiszi, a betegei is könnyen viselik. "

Az ilyen vélemény csacsiság, mert a férfi orvost egyáltalán nem viseli meg semmi féle menstruáció, úgy hogy akkor ő biztosan meg lehetne győződve arról hogy hisztizik a nő??

2012. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!