Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell előre megfélemlíten...

Miért kell előre megfélemlíteni a még nem menstruáló lányokat, azzal, hogy a menstruáció egy borzasztó szörnyű dolog?

Figyelt kérdés
Nem mindenkit visel meg, és úgysem lehet örökké megúszni. Akkor meg miért féljenek előre szegény kislányok? Majd ők magukon megtapasztalják, hogy hogyan viselik a menstruációt.

2012. máj. 23. 09:50
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
33%

Te most komolyan ennyire fogyatékos vagy?

Ilyen kutatásokat egyetemek végeznek ált. egyetemi klinikákon. De biztos csak kitalálta a professzorasszony.

Nem is értem mi a f.sznak vitatkozok veled ezen. Azt sem értem, minek kellett ebbe belekötnöd.

2012. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
46%

ki a fogytékos szerinted? 71% nak írtad?


Te írtad ezt, akkor miért vagy kiakadva azon ha válaszolnak rá!

Vagy te csak azt a választ tudod elfogadni, ha helyeselnek neked?


Most nem az egyetemen vagy és nem a főorvos vagy akinek a hátsójába kellene bújni és ELLENTMONDÁS nuku!!!

2012. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
53%

De most ezen mit nem lehet felfogni komolyan?

Beírtam vmit, amiről szó volt egy órámon.

Ha nem akarod, akkor ne hidd el, magasról szarok rá.

Mert akármit mondok, akkor sem fogod elhinni.

Én meg azt nem hiszem el pl., hogy pedagógus vagy. Na és akkor mi van?


A lepontozgatást meg befejezhetnéd, mert iszonyatosan nevetséges és gyerekes. Remélem ez a legnagyobb örömöd az életben.

2012. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, hogy a pedagógus ágaskodik bennem, de így nem lehet viselkedni ahogy te viselkedsz. Azért mert nem tetszik valakinek a válasza, kultúrember nem válaszol így, a többinek meg tilos lenne"
2012. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
53%

Őszintén örülök, hogy nekem nem ilyen fennhéjázó, szűklátókörű, magát mindenkinél okosabbnak képzelő pedagógusaim voltak.

Talán kicsit pályát tévesztettél.

Jah, és ne fárasszuk többet egymást. Pontozd le még ezt a válaszom is, mert látom, e nálad felér egy orgazmussal, aztán felejts el.

Nm vagyok hajlandó ilyen emberrel vitatkozni, mert még arra sem vagy méltó.


(Amúgy meg én beírtam egy teljesen normális kommentet, nem sértegettem benne senkit, leírtam a véleményem az alapján, amit tanultam. Erre jöttél le, lepontoztad a válaszom és belekötöttél. De miért is?

Akkor ki is az, aki nem hajlandó más nézeteit elfogadni?)


Nagyon megkeseredett ember lehetsz.

2012. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
59%

Bízom benne, hogy nem leszel orvos, vagy ha mégis, akkor elszelelsz külföldre!

Persze remélem, hogy addigra már vissza kell fizetned a köz által fizetett tanulásod teljes költségét, amit egy normális fiatal képzésére fordíthatunk.

2012. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
59%

35.

Olyan vagy mint egyik társad itt, aki hasonló stílusban fröcsög itt mindenkire, akik nem fogadják el az általa osztott TUTI-t.

Nem tudom, hogy tényleg van- e valamiféle összefüggés az orvosi képzés és a stílusotok között, de érdekes ez az egybeesés.


Kár a pedagógust gyaláznod, írásod alpján, a cipőjét sem pucolhatnád ki!


Próbálj magadba szállni egy csöppet és igyekezz viselkedni!

2012. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
59%

31. es


remélem, hogy csak füllentessz itt az orvosiról, mert tragikusnak érezném, ha belőled valaha praktizáló doktor lenne.

Tudod, az orvos az nem csak a testtel, hanem a lélekkel is törődik....legalábbis esküje szerint..

2012. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
41%

Erre az egyre azért reagálok:

"Tudod, az orvos az nem csak a testtel, hanem a lélekkel is törődik....legalábbis esküje szerint.."

Igen. Azért is lenne fontos, hogy a kislányokat ne úgy világosítsuk fel, hogy "a menzesz egy szörnyűséges dolog, ne is várd, mert borzalmas".

Hanem úgy, hogy ez az élet természetes vele járója, és azt jelzi, hogy érett, képes lenne életet adni egy gyereknek.

Ezt tanították azon a kurzuson is.

2012. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
79%

"ez az élet természetes vele járója, és azt jelzi, hogy érett, képes lenne életet adni egy gyereknek."


ezt teszi mindenki, kivétel nélkül. azt hogy hozzáteszi viccesen, mosolyogva hogy de jó is volt ameddig még nem jött meg, mert kényelmesebb volt, ez nem okozhat egy életre szoló traumát. Ott valami más okozta azt!

2012. máj. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!