Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell előre megfélemlíten...

Miért kell előre megfélemlíteni a még nem menstruáló lányokat, azzal, hogy a menstruáció egy borzasztó szörnyű dolog?

Figyelt kérdés
Nem mindenkit visel meg, és úgysem lehet örökké megúszni. Akkor meg miért féljenek előre szegény kislányok? Majd ők magukon megtapasztalják, hogy hogyan viselik a menstruációt.

2012. máj. 23. 09:50
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
32%
Én még nem olvastam ilyen megfélemlítést.
2012. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kérdező,

te miről beszélsz?????

2012. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Arról beszélek, hogy ha egy kislány kiírja, hogy várja a menstruációt, akkor szinte mindenki azt válaszolja, hogy ne várja, mert az milyen rossz, és hogy mennyit fog szenvedni. Jó, elismerem, hogy sokakat megvisel, de nem mindenkit. Elkerülni úgysem lehet örökké. Akkor meg miért kell előre mondogatni, hogy ne várja, mert az milyen rossz. Keressetek ilyen kérdéseket. Van bőven. Mindenki magán tapasztalja meg, hogy hogyan viseli a menstruációt.
2012. máj. 23. 10:39
 4/41 A kérdező kommentje:
Inkább azt kéne elmagyarázni a kislányoknak, hogy a menstruáció azt jelenti, hogy a szervezetük elkezdett felkészülni arra, hogy majd felnőtt korukban gyerekük lehessen. Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 23. 10:41
 5/41 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__29014..

Tessék, arról beszélek, amit a belinkelt kérdés 3. válaszolója is írt. Még sokkal több ilyen kérdés van, csak most nem akarok keresgélni.

2012. máj. 23. 10:52
 6/41 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem azért a döntő többség bátoritóan irogat erről és nem, félelmet, riadalmat keltve.
2012. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Hát én elég sokszor olvastam olyan kérdést, amelyikben egy kislány várta a menstruációját, és akkor szinte mindenki azt írta, hogy ne várja, mert az nagyon rossz. Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 23. 11:41
 8/41 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanazért, amiért az először nőgyógyászhoz készülőket ijesztgetik egyesek, hogy milyen ciki terpeszteni stb... Nekem is tele a hónadrágom vele.
2012. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Végre valaki, aki tudja miről beszélek. Nekem is tele a hócipőm azokkal is, akiknek nem az a fontos, hogy jó orvoshoz kerüljenek ők, vagy a lányuk, hanem az fanatikusan gyűlölik a férfi nőgyógyászokat még akkor is, ha azok kiváló szakemberek. Köszönöm a választ Neked is, Kedves 11:58-as Válaszoló!
2012. máj. 23. 12:00
 10/41 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__17869..

Tessék, ennek a kérdésnek az 5. válaszolója is ijesztgeti a kérdező kislányt. Csak keresni kell, és lehet találni sok olyan kérdést, amiben már menstruáló lányok előre ijesztgeti a még nem menstruáló lányokat.

2012. máj. 23. 13:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!