Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Miért nem jött meg még? :| (fontos)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 166 cm és 44 kg. Már 1,5 vagy 2 éve van fehér folyásom de a menzesz még mindig nem jött meg és a mellem sem nő annyira. Ennek mi lehet az oka? Az osztályba kb már mindenkinek 13-14 éves korában , de lehet, hogy hamarabb is megvolt. Anya azt mondta, hogy neki is 14 éves korában volt meg elsőnek. De a 15 az nem tul sok már?:OO

És annak lehet valami köze hozzá, hogy kivették a pajzsmirigyemet? Forduljok nőgyogyászhot?:)

Lécci segítsetek:) Köszönöm:)



2012. máj. 22. 13:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
Semmi gond nincs még, ha 16-17 éves korodra sem jön meg, akkor kell orvoshoz fordulni.
2012. jún. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. jún. 7. 13:54
 13/14 anonim ***** válasza:
Én egészen 15 és fél éves koromig arra vártam, hogy végre jöjjön már meg. Aztán egyik reggel arra ébredtem, hogy alattam az ágy tiszta vér :/ Az elején ráadásul össze-vissza jött meg, szerencsére már beállt, de ne aggódj, én is aggódtam nagyon, de aztán mikor már nem foglalkoztam vele, hirtelen megjött
2012. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodta:)) Hát remélem:DD
2012. jún. 20. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!