Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » FONTOS! Ma jött meg nekem a...

FONTOS! Ma jött meg nekem a menstruációm més hogy ne fájjon kapok be nospát ás algoflex m et és a kérdésem az hogy ha iszok pezsgőt ma nem lesz a e bajom?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De! gyógyszer ez is. Belelehet halni ill. olyan is lehetsz mint 1 drogos.Akkor inkább öltözzél fel melegen.
2009. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha most veszed be a gyógyszert, 3-4 óra múlva már ihatsz pár korty alkoholt, de azért tarts mértéket!
2009. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Teljen el 4 óra a gyógyszer meg az alkohol között a biztonság kedvéért. Amuygmeg a paracetamol tartalmu gyogyszereknél kell ezzel nagyon vigyázni (tudtommal egyik sem az) .Azért menj biztosra.Buék:-)
2009. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem is jönne el az újév, ha nem innál alkoholt igaz? Szánalmasak a mai tinik, komolyan mondom. Én sem fogok inni ma egy kortyot sem, sőt tavaly sem ittam, mégis itt vagyok. És tudod miért nem iszok? Mert gyógyszert kell szednem! Este hétkor kell bevennem a gyógyszert, éjfélig eltelik 5 óra hossza, mégsem fogok inni! Feltalálták már a gyerekpezsgőt vagy az üdítőt!
2009. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Egyet értek előttem lévő.
2009. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kis pohár pezsgő még nem árt meg. Max(!) 2x kis pohár, ha nagyon jó a társaság. Többet semmiképp se, mert fájdalomcsilli + alkohol = brutál drog.

Meg hát ne közvetlenül előtte szedd be.

2009. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj de te is voltál gyerek és nem hiszem el hogy soha még csak kise probáltad!És amugy meg ha valaki nem tud épp választ adni ne irjon arra a cikkre mert nem az volt a kérdésem hogy xy megengedie
2009. dec. 31. 14:24
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Persze, hogy ittam pezsgőt, amikor nem kellett éppen gyógyszert szednem. De olyan nem nagyon volt, mivel hellyel-közzel 8 éves korom óta kell gyógyszert szednem. A felfogásod szánalmas, idd le magad, aztán vegyél be rá gyógyszert.
2009. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Evelynn válasza:

milyen hülye emberek vannak...

Nem akarja részegre inni magát! Csak egy kis pezsgő...

szánalmas...

2009. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én még neked se kivántam rosszat mivel nem ismerlek!Légyszi te se tedd!


Köszönöm a kedves válaszolóknak!Akik irtak és nem irtak felesleges mondatokat!!


BUÉK

2009. dec. 31. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!