Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok akik betétet használtok...

Csajok akik betétet használtok ti ezt hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Mert én totál érzem hogyha kifolyik a vér,annyira rossz érzés,és tampont meg nem tudok használni mert szűz vagyok,egyszer próbáltam a tampont és alig tudtam kiszedni,elakadt a szűzhártyában.De viszont így se jó mert éjjel van hogy átázok.és így 2.,3. nap környékén a legrosszabb,legszivesebben suliba se mennék olyankor csak feküdnék otthon...másnak is ennyire erős v csak nekem?:S
2012. máj. 17. 22:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nyaralásra vigyél intim törlő kendőt. Vannak már egy darabos kiszerelésben is és 20-val is. Mikor megvan én azt is szoktam használni, ha sok van, én nem tudok lefürödni napközben. Egyszerűen tisztaság érzése lesz utána az embernek
2012. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 harisnyababee ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavar, amikor érzem, h kifolyik... Sőt néha még kifejezetten jól is esik: csak el kell vonatkoztatnom attól, h az vér... Ilyenkor elég gyakran fantáziálgatok a szexről és ha éppen ilyenkor érzem, h folyik kifele, akkor elképzelem, h nem vér, hanem vmi egész más folydogál belőlem..:) Lehet, h ez így első olvasatra beteges, de így legalább nem érzem rosszul magam ettől az érzéstől, amiért agyban egy számomra kellemes érzéshez társítottam a dolgot. Nem elégedtem meg annyival, h megszoktam, hisz attól még az ugyanolyan rossz érzés lenne, csak mivel már hozzászoktam kevésbé akadnék ki miatta.

Fejben dőlnek el a dolgok, kellő fantáziával szinte akármilyen rossz érzést, dolgot a saját oldalra lehet állítani.

Am én pont tamponról váltottam betétre saját magamtól(tehát nem orvosi javaslatra, vagy vmi betegség miatt), mert elkezdett nyomasztani a tudat, h 6napig folyamatosan bennem van egy dugasz, amit igaz, h nem érzek, de attól még folyamatosan tágítja a hüvelyemet... Ezért áttértem a betétre, és teljesen elégedett vok vele. Na jó az azért hozzá tartozik, h eleinte egy csomó fajtát kipróbáltam, és végül a Libresse Goodnight vált be a legjobban. Nappalra is azt használom, mert elég "szívós" fajta:), így nem kell azon paráznom (amikor érzem, h folyik ki belőlem a cuucos), h valami baleset érne..:)

2012. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Kedves 11:47-es Válaszoló! Ez érdekes. Minden lánynak egész másra kéne ilyenkor gondolnia, és akkor nem idegeskedne a menstruáció miatt.
2012. máj. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Lehet durván hangzik de télen jó érzés mikor kifolyik, mert általában fázok mikor megyek haza a suliból, és akk melegít ha folyik xd
2013. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Melegít?? :D :D Jó fej vagy. Kb. három másodpercig melegít.
2013. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Annyi ideig melegít, mint egy fing.
2013. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Betétet használtam 1 évig de ahogy mondod olyan rossz érzés volt amikor kifolyik én nem tudtam megszokni. Ha görcsöm van én csokit szoktam enni az mindig segít a menstruációs görcsnél persze inkább jobb a gyógyszer. Ha téged is ennyire zavar, akkor próbáld a tampont. de ne akár hogyan mindenképp minit használj először. És ne told fel annyira sokáig csak annyira hogy már ne érezd. Ha éjjel átázol, próbáld úgy hogy a szárnyas betéthez még használsz vattát is. az megfogja és ha esetleg az már mégis tele lenne utána már úgy is a betétbe folyik.
2013. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!