Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok akik betétet használtok...

Csajok akik betétet használtok ti ezt hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Mert én totál érzem hogyha kifolyik a vér,annyira rossz érzés,és tampont meg nem tudok használni mert szűz vagyok,egyszer próbáltam a tampont és alig tudtam kiszedni,elakadt a szűzhártyában.De viszont így se jó mert éjjel van hogy átázok.és így 2.,3. nap környékén a legrosszabb,legszivesebben suliba se mennék olyankor csak feküdnék otthon...másnak is ennyire erős v csak nekem?:S
2012. máj. 17. 22:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%
Meg kell szoknod az érzést mikor megtelik akkor iszonyúan fáj kivenni, én is szenvedtem, aztán vettem egy nagy levegőt és jó erősen kihúztam (ki ne rántsd!), most meg már semmit nem érzek kb :) Elkezdeni nehéz mint mindent mást :)
2012. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%
Hát, köszi a jó tanácsot, de eddig még bármilyen telítettségi fokban próbáltam kivenni, nagyon rossz érzés. Persze, nem rántom, lassan húzom, meg a végén hagyom, hogy természetes módon kicsusszanjon, de valamiért nagyon utálom ezt az érzést. Én már csak betétes maradok, tampont csak akkor, ha muszáj sport vagy ilyesmi miatt...
2012. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
De ne lassan húzd, mert minél lassabban húzod annál jobban érzed az égető érzést. Jó erősen kell kihúzni, közbe nyomhatsz is.
2012. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
93%

Engem nem zavar, mikor érzem, hogy folyik ki.

Biztos írták már, hogy nyugodtan próbálgatsd tovább a tampont, majd idővel sikerülni fog könnyen felhelyezni meg kihúzni.

De tampon mellett is fel kell majd éjszaka kelni cserélni, mert ha megtelik, akkor ugyanúgy át lehet ázni.

2012. máj. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet, hogy rossz irányba húzzátok? Ahogy a wc fölött álltok rogyasztott lábakkal, előre kell húzni a tampont, vízszintesen, tehát a talajjal párhuzamosan. Nem pedig lefelé, vagy félig előre, félig lefelé.
2012. máj. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Próbálj megbarátkozni a betéttel, mert a tampon ha nem elég erős a vérzésed, akkor nem telik meg, viszont ha erős, akkor meg az a vér amit nem tud felszívni, csak pang a hüvelyedben, és így elszaporodnak már a hüvelyedben a baktériumok, ezáltal pedig sokkal könnyebben kaphatsz fertőzéseket!
2012. máj. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%

Ha tampont szeretnél használni, akkor próbáld ki a silk touch változatút. Nagyon könnyen csúszik, így könnyebb felhelyezni és kivenni is. Amúgy én nem értem, hogy nektek miért fáj vagy kellemetlen érzés kiszedni a tampont :S nekem sosincs ilyen problémám vele.

Ha pedig mégis a betétnél maradsz, akkor használj éjszakai betétet nappalra is. Vagy próbálj ki olyan betétet, amit a szülőnőknek ajánlanak. Lehet kicsit hülyén hangzik, de azok jól szívják a nedvességet, hiszen szüléskor is erős a vérzés.

2012. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
82%

Én is érzem, hogy kifolyik, de hát az a vér dolga, nem? Egyébként simán megszoktam egy-két alkalom alatt, nem zavar.

És tamponnal nem érzem magam biztonságban (bár néha használok) lelki alapon, engem megnyugtat, hogy látom "meddig" van a betétem, hogy nagy és kívül van, biztonságban érzem magam vele.

Meg sokan panaszkodnak, hogy kényelmetlen, de engem nem is zavart soha, hogy ott van a kis "csomag" a lábam között.

20/L

2012. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
100%
Voltak nekem is erős vérzéseim olyankor én is rászoktam a tamponra,de nekem inkább a betét vált be.Kipróbáltam minden féle éjszakai betétet, mert nekem is kicsöpögött itt-ott,aztán végűl rájöttem hogy az always ultra night a legjobb,nappalra is azt használom ,és még a szagokat is elnyeli.
2012. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
talán megpróbálkozok újból a tamponnal...de most utánaolvastam a neten,és már nem tudom mit higgyek,mivel olyat is olvastam h valakinek orvos kellett h kiszedje...de viszont lehet h nyáron olyankor megyünk kirándulni mikor meglesz,és akkor nem fogok tudni fürödni:SSS
2012. máj. 18. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!