Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami probléma van? :S

Valami probléma van? :S

Figyelt kérdés
Erős folyásom van 2 napja. Olyan válaszokat szeretnék akinek úgy jött meg hogy erős folyása volt! Ha volt... Ez egy jel? És + a hasam is fáj és ott lent korog vagy mitcsinál :| minden 20 perceben érzem hogy folyásom van :( idegesít, szeretném megtudni hogy meg fog jönni vagy csak valami más probléma? (a hasam alja szinte ég) :S

2012. máj. 17. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Volt már menstruációd?
2012. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14 Még nem volt
2012. máj. 17. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy menstruálni fogsz nemsokára, de hogy mikor, azt nem lehet pontosan tudni.
2012. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát oké köszi a választ :)
2012. máj. 17. 16:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyuugiii!!! Lehet hogy megjön lehet hogy nem, de rosszul teszed hogy várod mert amikor meg már meglesz akor már azt kívánod hogy bárcsak kaptál volna még időt. Amugymeg amikor még nekem se volt én is mindenáron azt akartam hogy megjöjjön és bemeséltem magamnak hogy juj most érzek valamit, ugyhogy ülj le és nyugi, olvassál egy kicsit és ha estére se semmi akkor vaklárma.
2012. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
tegyél be tisztasági betétet! :)
2012. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, ha várod a menstruációt. Mivel megúszni úgysem tudod örökké, így jobb ha megbarátkozol vele. Minek idegeskednél amiatt, amin nem tudsz változtatni?
2012. máj. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!