Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami hormon probléma miatt...

Valami hormon probléma miatt hízhatok meg? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Amikor aktiv szexuális èletet èlek mindig meg hízok, pedig nem vàltozik az étrendem ès ugyan ùgy sportolgatok is, vagy talàn mèg többet is. Van mèg valaki ìgy? Mit tehetnèk azon kivül hogy nem szexelek?

22L


2012. máj. 8. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nézd, menj el nőgyógyászhoz először akkor, de mint hormonzavaros írom, hogy nem hiszem, hogy ilyen gondod lenne, mert akkor állandóan híznál... Inkább pszichés háttere lehet ennek.
2012. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak nem mindig tablettát szedsz, amikor nemi életet élsz?...
2012. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szedek tablettát. Gumival vèdekezünk. Az elõzô párommal 1èvig voltunk eggyütt ès 7kilòt meghiztam, pedig nem vagyok rá hajlamos. Majdnem minig 49-51kg voltam nem több. Most a jelenlegi párommal mielôtt el kezdtünk sexelni szèpen lefogytam 51voltam, mèg csak 5 vagy 6szor szexeltunk de már felszaladt 4kilò, pedig egèszsègesen táplálkozok.
2012. máj. 8. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig ennek nincs köze a szexhez.
2012. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, érdekes... Mindenestre ha hormongondod van, akkor a nemi hormonokkal nem oké valami, azt pedig kikérhet nőgyógyász is. Ha pedig valami nem oké kérj beutalót endokrinológiára.
2012. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!