Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MÉg mindig attól vannak ezek...

MÉg mindig attól vannak ezek mert abbahagytam a fogamzásgátlót? HOrmon probléma? Mit csinálhatok még? (lent)

Figyelt kérdés
Tavaly júliusban vetem be az utolsó gyógyszerem.Rá augusztusban votl egy menstruációm.Szeptemberben kimaradt ...akkor jöttek a pattanások az arcomra.OKtóberben is megjött 2.is egyszer 5 napra egyszer pedig 1 hétre.2napos kihagyás votl a kettő között.Majd legközelebb decemberr 26án jött meg.Elmentem az orvosomhoz aki méhszájsebet talált.Január 17én meg is műtöttek.Méhszájsebfagyasztásom volt.Amikor kontrollra érkeztem vissza februárban kiderült hogy elkaptam egy fertőzést.2hét intenzív kúrám volt.Addig nem jött meg.MAjd most március 9én jött meg de még mindig tart a menstruációm.Már szerdán úgy nézett ki mintha vége lenne és azóta hol barnás folyásom van de nagyon sötét vagy véres egy kicsit.Az együttlétkor pedig szúró érzés votl most a hasamban...De hozzáteszem szerdán nem votl így.Utolsó két alkalommal fájt a szeretkezés.Az arcomról nem is beszélve hogy menynire pattanásos.Ez més mindig a gyógyszer?Gyereke t szeretnénk a párommal de már lassan egy év azzal telik el hogy a gyógyszer kiürülését várjuk.
2012. márc. 19. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A gyógyszer szedése előtt (nem a szedés alatt, hanem előtte!) milyen volt a ciklusod?
2012. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hat szerintem ezt itt senki sem fogja tudni neked megmondani, ha az orvosod se tudja... :)


Valoszinu elinditott egy lavinat a fogamzasgatlo es most mar ennek a lavinanak a hatasat tapasztalod...

2012. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. 10 napon túl tartó menstruáció kóros, kérj sürgősségi beutalót és soron kívül ellátnak.


2. Kérj beutalót endokrinológiára.

Oké, hogy a gyógyszer elhagyása bezavarhat, de ez már több, mint fél év, vizsgáltasd ki magad rendesen.

2012. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Előtte se volt rendszeres.LEhet hogy nem figyel rám oda rendesen a nőgyógyász?Rettenete3s hogy már lassan hazajárok a nőgyógyászhoz és még mindig nincs rendben semmi:(
2012. márc. 19. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem figyel rád rendesen.

De ha előtte sem volt rendszeres vérzésed, akkor nem kell a csodára várni.

Az a baj, hogy a hülye dokik elhitetik a nőkkel, hogy a tabletta rendszerezi a menzeszüket.

Hát a nagy lópikulát. Kikapcsolja a nő saját, rendszertelen ciklusát, és egy műciklust csinál, amit a tabi irányít.

Elfedi a bajt, olyan, mint a fájdalomcsillapító. Nem az okot szünteti meg, hanem a tünetet.


Sőt, ha vkinek rendszertelen ciklusra adnak tablettát, annak ált az az eredménye, hogy abbahagyás után még rosszabb lesz, mint előtte volt.


Ne várj, hanem keress fel egy endokrinológust, aki hormonproblémákkal foglalkozik.

Ha előtte sem volt rendszeres, akkor magától most sem fog rendbe jönni. Ki kell deríteni mi a bajod és kezelni!

2012. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ahhoz kell nekem beutaló?Ha igen kitől kérjek?menjek el egy új nőgyógyászhoz és attól?Ha meg nem akkor majd az eredményt vigyem az újhoz?Bocsánat a tudatlanságomért de még nem voltam ilyen vizsgálaton.
2012. márc. 19. 22:19
 7/9 A kérdező kommentje:
JAh és még azt elfelejtettem hogy akkor godolom a hormonzavar is okozzza a pattanásaimat.Mivel azt hallottam hogy 3 hónap max hogy fogamzásgátló után kipattog az arc.Világ életemben gyönyörű arcom volt.sminkmodell voltamésmost a tükörbe nem merek már belenézni:(
2012. márc. 19. 22:20
 8/9 anonim ***** válasza:

A pattanások is hormonprobléma miatt vannak.

Nálunk kell beutaló az endokrinológiára, nem tudom máshol hogy van, a kórházban kell megérdeklődni.

Ha kell, a háziorvos adhat beutalót.

2012. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5. nek teljesen igaza van!
2012. márc. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!