Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez anyukámnál,...

Mi lehet ez anyukámnál, segítség?! (Nőgyógyászati probléma)

Figyelt kérdés

Anyukám kórházban van,5-8 db 6 centis miómák vannak a méhén valamint van egy 12x5 centis ciszta vagy daganat szerűség (még nem tudni,várunk a szövettani eredményekre),volt egy 'kaparása' utána jobban érezte magát,normálisan eszik,van színe is,fájtatja néha egy ponton a hasát,vértranszfúziója van.

Petefészekrákra gondol de bízom benne hogy nem az és hogy csak az egyik mióma megnövekedett,volt 2 polipja amit eltávolítottak.

A tünetei amint említettem a haspuffadás valamint hogy nehezen viseli a menstruációkat (nagyon vérzik de nem indig fáj a hasa),elég vérszegény is,a méhe nagyon fent van majdnem a púpjáig ér,lehetséges hogy ettől van mindig felpuffadva.


Szerintetek mi lehet? Kérlek írjátok meg,számítok rátok! :S



2012. ápr. 28. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez csak jóindulatú tehát nem rákos izomdaganat.
2012. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy megkérdezem, de hogy érted azt, hogy a púpjáig ér?
2012. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezt szó szerint kell érteni,azt mondták az orvosok hogy nem nagyon lehet egyes dolgokat tisztán látni mert nagyon nagy lett a méhe,szinte beteríti az egész púp alatti részt.

A púpjáig ér a megnövekedett méhe.

Bocsánat jobban nem tudom elmondani.

2012. ápr. 28. 11:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első 2 válaszoló vagyok. Én azt nem értem mit jelent a púp?
2012. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy fogalmazom meg hogy a köldökéig ér.Annyira fent van a méhe.
2012. ápr. 28. 11:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Megint az eddigi válaszok írója vagyok. Nagyon remélem, hogy nem lesz Anyukádnak semmi baja!!!! Tiszta szívből kívánom, hogy a szövettan eredménye is jó legyen, és soha ne legyen semmi baj Nálatok!!! :)
2012. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük,bocs hogy eddig nem értetted amit írtam de eléggé aggódok hogy mi lehet a helyzet.Nagyon remélem hogy semmi baja nem lesz!
2012. ápr. 28. 12:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Bízz benne, hogy minden rendben lesz! Nagyon remélem én is, hogy semmi gond nem lesz!!!! Minden jót kívánok még egyszer!!! :) Megint az eddigi válaszok írója vagyok.
2012. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!