Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez ellen tenni valamit?...

Lehet ez ellen tenni valamit? Nagyon rosszul érzem magam. Bővebben lejjebb

Figyelt kérdés
pár napja,nagyon fáj a hasam,felvagyok puffadva,görcsölök..és olyan érzésem van,mintha beszorúlt volna a levegő a hasamba,tegnap kellett volna megjönnie,de nem jött meg... még ma sem,éjszaka alig tudtam aludni,bevettem egy görcsoldót,de még most reggel is fáj a hasam..(inkább a hasam alja)és nemtudom,h mitől lehet,meg ha pisilek,akkor nagyon fáj,gondoltam arra,hogy felfáztam..tanácsok?tapasztalatok?előre is köszönöm.17/L
2009. jún. 25. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak a mensinek is ilyen tünetei, de lehet felfázás.

Ha nem jön meg akkor csinálj tesztet ha negatív menj orvoshoz.

2009. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ugye a terhességnek nem lehetnek ilyen tünetei?(bocsi a hülye kérdésért,de már mindenre gondolok)
2009. jún. 25. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de az én történetem is hasonlóan kezdődött két évvel ez előtt... Azóta van egy gyönyörű kisfiam =)


Menj el orvoshoz minél előbb, de ne ijedezz!

2009. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
amióta lefeküdtünk a barátommal egyszer sem szakadt ki az óvszer!mindig ellenőriztük én kúpot,használok,de amint megjön elkezdem szendi a gyógyszert.de nagyon remélem,h nem vagyok terhes!nemtudom,jelen pillanatban,h mit csinálnék
2009. jún. 25. 11:37
 5/6 A kérdező kommentje:
várom a további válaszokat
2009. jún. 25. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy ez egy erösebb felfázás! Nemhiszem hogy terhes vagy,de mindenképp fordulj orvoshoz,ha nem mulik,és nem jön meg!
2009. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!