Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Több mint 1 hete 37,2°C...

Több mint 1 hete 37,2°C környékén van a testhőm, lejjebb nem megy, néha csak följebb. Rosszul nem érzem magam, kicsit fáradt vagyok, de semmi betegségre utaló jel. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
terhesvagy
2009. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

elsővagyok..

amugy viccen kivül..38 alatt nem kell lázcsillapitó.sztem még nem vészes a 37,2 ha nincs betegségre utalo jel..esetleg a dokihoz elmehetsz h megvizsgáljon

vagy stressz?

2009. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az lehet hogy most nem érzed hogy beteg vagy de simán rejtőzhet ott egy mandulagyuszi. biztos ami biztos. menj orvoshoz!
2009. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 3 hétig volt hasonló (37,2-től 37,8-ig) hőemelkedésem, mikor milyen fokú szédüléssel párosítva. Voltam orvosnál, vérvételen, fertőző osztályon, de sehol nem tudtak okosat mondani. A háziorvostól kaptam egy Betahistin nevű gyógyszert, azt szedtem egy darabig, de attól meg álmos voltam. Ezek a tünetek számomra azért voltak aggasztóak, mivel a munkámmal együtt jár, hogy vezetek. Aztán egyszer tele szaladt a hócipőm, és ráhagytam a Természetre, jöjjön, aminek jönnie kell. :D Még egy darabig tuti megvolt a hőemelkedés, de inkább nem foglalkoztam vele, és egyszer elmúlt. Engem riogattak terhességgel, vesegyulladással és még pár hasonló betegséggel a kollégák, ismerősök, de szerencsére egyik sem volt.
2009. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem most van meg? Nekem akkor szokott ez lenni. De lehet, hogy egy picit megfáztál, vagy elkaptál valami enyhe fertőzést, attól is lehet. Ha nagyon aggódsz, akkor menj el orvoshoz, majd ő megnyugtat! ;)
2009. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem most van meg, de el fogok menni orvoshoz, csak nem tudtam eddig mi miatt menjek. Vészesnek nem vészes, csak tartós.

Lehet a stressz is, de tudom, hogy az egészségem kárára nem szabad stresszelni.

2009. nov. 1. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!