Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tangat milyen korban egeszsege...

Tangat milyen korban egeszseges elkezdeni hordani?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy bármelyik korban káros lenne az egészségre.A hagyományos bugyiban is az a lényeg,hogy kényelmes legyen.A tangában sem jó,ha bevág.Egyszerűen csak a popsinál a két farpofa között van.Én azért hordom mert nem szeretem,ha látszik a ruhámon a bugyim vonala.
2008. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem korfüggő. A tangát nem egészséges egész nap viselni, viszont bizonyos ruhákat szinte csak tangával lehet felvenni. Van olyan barátnőm, aki csak tangát hord, mert neki az kényelmes. Én nem szeretem, engem idegesít, de néha hordok, mert van olyan nadrágom, ami csak tangával jó.
2008. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

akármikor.


pl én azért hordom hogy a gatyákbol ne látszodjon ki a bugyi nyoma. mindegy.

2008. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
En 10 eves korom ota hordom.Mar megszoktam es utalom a rendes bugyikat akkor is utalok rendes bugyit hordani amikor stppon vagyok de mar valahogy kibirom.Nekem semmi bajom nincs a tangatol.
2008. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De,van vmi káros benne. Már halottam rola. Igaz kb 12 éves korom ota csak ez van. Bár nem azért kezdtem el hordani akkoriban mert olyan kényelmes volt....
2008. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen korban sem egészséges.

De akkor kezded el hordani amikor akarod.

2008. ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát erről megoszlanak a vélemények, de orvosok szerint egyáltalán nem egészséges és könnyebben fel is fázhatsz, ám ennek ellenére igen sokan használják, mert ilyen a mai divat. Szóval ezen vélemény alapján semmilyen korban nem egészséges. Azért persze már 14-15 évesek is hordják, de ne minden nap és állandóan. Mondjuk este, alváskor legyen rajtad kényelmes, és ha olyan rucit veszel fel, amihet tanga illik, akkor vegyél fel tangát.
2008. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én gyűlölöm és senki ne mondja, hogy egészséges vagy kényelmes! Persze vannak olyan ruhák, ami alá nem illik hagyományosat felvenni, de én ekkor is inkább franciabugyit veszek fel!
2008. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges. Könnyen fel lehet fázni, sőt, húgycső-végbél elég közel van amúgy is, és tangával még könnyebb coli-baktériumos hólyaghurutot összeszedni. Én amióta leszoktam a tangáról, azóta nem voltam ilyennel beteg. előtte nagyon sokszor.
2008. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
én 9 éves koromba kezdtem el hordani,de akkormég csak hetente egyszer vettem fel és nekem eltartott egy ideig mire megszoktam de mostmár mindig azt hordok.
2008. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!