Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent ez? Mit kell tudni...

Mit jelent ez? Mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés

A lábamon lévő erősebb szőrösödés miatt elmentünk orvoshoz, aki elküldött hasi UH-ra, ahol az orvos nem talált semmit, amiért elmentünk. De viszont azt mondta, hogy a májam picit zsírosabb a kelleténél. És az írta a lap végére, hogy "jelzett hepatophathia".

Azt olvastam a neten, hogy a hepatophatia valami májbetegség. Most akkor májbeteg lennék?



2012. ápr. 27. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Zsíros májnagyobbodásod van, ami elég relatív, az orvos szemétől és ujjától függ, ami orvosonként is változhat. Ha túlsúlyos vagy, a májad is zsírosabb. Lehet még rendszeres alkoholfogyasztástól, gyógyszerektől is. Nem kell foglalkozni vele, nagyon gyakori és sokszor semmi panaszt nem okoz.
2012. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok alkoholt nem fogyasztok, bár azért édességevésre, kicsit zsírosabb ételek fogyasztására volt már nálam példa. Nem vagyok vékony, de azt hiszem nem is egy bálna. Most majd megpróbálok jobban odafigyelni az étkezésre is, és el fogok kezdeni valami tényleg rendszeres mozgásformát, nemcsak emiatt, hanem többek között a közelgő nyár miatt is.
2012. ápr. 27. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában, vagy a gyógynövényben májtisztító kapszulát. Teában is létezik ilyen. A testmozgás jó ötlet.
2012. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!