Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi tévő legyek? (bőv. Lent)

Mi tévő legyek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, 14 éves korom óta pattanásos a bőröm és a szőrzetem is erős. Több évig jártam bőrgyógyászhoz, aztán ő elküldött nőgyógyászhoz, aki Cypromix tablettát írt fel, amit kb. 1,5 évig szedtem, de a tünetek nem javultak, csak elkezdem hízni tőle. Szóval abbahagytam a szedését. Aztán elmentem endokrinológushoz, voltam vérvételen, ma mentem vissza. Az orvos azt mondta, hogy 1-2 dolog magasabb egy picit a kelleténél, de semmi komoly, ezért nekem a Cypromixet javasolja. Mondtam neki, hogy már szedtem régebben és nem használt, de nem igazán érdekelte.

Most mit tegyek? Életem végéig szedjem a Cypromixet, amit ráadásul nem is szabadna fél évnél tovább alkalmazni?


2012. ápr. 26. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha nem használt semmit, akkor ne szedd.

Próbálj meg másik dokit keresni.

2012. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!