Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől jött meg egy hónapban...

Mitől jött meg egy hónapban már 3. szor? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Elfogyott a 3 éve szedett fogamzásgátlóm és egy másikat próbáltam ki,iletve uyganaz a márka (Tri-regol) csak éppen nincs +7 vas tabletta hozzá. Ettől úgy érzem totálisan felborult a szervezetem mert a mai nap már 3.szor jön meg, bár szerdán abbahagytam a szedését mert amikor 2.szor megjött az is meglepődtem,hiszen alig telt el két hét. Hétfőtől szedem a régit, csak az lenne a kérdésem,hogy forudljak orvoshoz vagy ez természetes? Egy gyermekorvos azt mondta,hogy felborulhatott a hormonháztatársom.. remélem visszaáll majd!
2011. ápr. 22. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyerekorvos nem nőgyógyász, mit beszél?

Te meg elég szomorú, hogy nem mentél még vissza, de ha neked havi három mensi normális, ám legyen...

2011. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első, és te mit beszélsz? Talán több jogod van "osztani az észt", mint egy gyerekorvosnak elmondania a saját véleményét? Egyébként ő is tanult nőgyógyászatot, még ha szakvizsgát nem is tett belőle.


Kérdező, szerintem egyelőre semmit ne szedj, várd meg, hogy megjöjjön magától, aztán utána kezdd el a régit. Mondjuk orvoshoz nem ártana elmenni, sok mindent úgysem csinál, de biztosabb tanácsot ad, mint mi itt.

2011. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mivel még gyermekorvoshoz vagyok bejelentve hozzá mentem receptet íratni..és szerintem is valamiylen szinten ért hozzá..de teljesen mindegy.

#2 Szerdán abbahagytam és ugye megjött, akkor most várok még picit, hétfőig és kezdem újra a régit. Ha utána is valami gubanc lesz tényleg elmegyek, ne hogy nagyobb kárt cisnáljak! Köszönöm

2011. ápr. 23. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

De csak akkor kezdd el az újat, ha megjön a menstruációd!

Egyébként van egy oldal, orvostudakozo.hu, ott van egy orvos, dr. Hamvas Ferenc, aki perceken, de max. órákon belül válaszol, ha leírod neki a történeted.

2011. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjött pénteken, és szerdán már nem vettem be a "régiből". Tehát hétfőn kezdem el szedni az eredetit.
2011. ápr. 24. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!